Boston – Detroit 5:2 (kon.) | New Jersey – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (po pr.)
Carolina – Montreal 1:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Toronto 3:2 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Los Angeles 2:1 (kon.)

2. Marco Scandella (MNS) (1 + 0)
    3. Brett Sutter (MNS) (0 + 2) (04:42:39)

Československá stopa v utkání

Michael Frolík (WPG) (1 + 0, čas na ledě 16:35, 1 střela)

Máme rozhodnuto. Utkání mezi Winnipegem a Minnesotou Wild bylo rozlousknuto ve druhé třetině základní hrací doby, kdy hostující celek výborným způsobem otočil nepříznivý výsledek ve svůj prospěch. V poslední dvacetiminutovce už góly nepadaly, takže je to nakonec Winnipeg, kdo odejde z ledu poražen. Ode mě pro dnešek ze zámořského hokeje vše, přeji hezké úterý.

60:00

59:42
    Závěrečný tlak před klecí Darcyho Kuempera a ještě dvě velké šance Stíhaček. Ale zatím to vypadá, že Minnesota náskok uhlídá.

59:10
    Už jen necelá minuta zbývá do konce základní hrací doby, svatyně Jets nadále prázdná. Teď hosté vyhodili na icing.

58:33
    Hra opět přerušena v útočném pásmu Jets, Winnipeg bude mít k dispozici další buly po boku Kuempera.

58:13
    Winnipeg už riskuje v šesti mužích a hraje s prázdnou brankou.

58:13
    Teď už musel gólman v bílém trikotu zasahovat. Jeho lapačka proti střele domácího útočníka vyletěla opravdu hbitě.

57:59
    Perreault v touze vyrovnat a zároveň dát svůj druhý gól v zápase. Během rozhodujícího momentu mu ale sklouzl zlobivý puk z hokejky.

57:13
    Výborná rozehrávku od gólmana Darcyho Kuempera, který vyřídil všechno potřebné za jeho spoluhráče obránce a vyřešil celou situaci.

56:30
    Jets ale mají více šancí než Wild, hosté už se soustředí především na obranné funkce. A to by se jim nemuselo vyplatit.

55:50
    Hraje se poměrně dlouho bez přerušení a Winnipegu se začíná krátit čas na vyrovnání. Za chvíli budeme moci očekávat odvolání domácího gólmana.

55:13
    Dobrá Scheifeleho rána z mezikruží. Jenže gólman Wild na ni dobře viděl, nikdo nestínil jeho výhledu.

54:23
    Střela domácího obránce z velké dálky, ale k brance nedoletěla. Někdo ji totiž ještě zasáhl v její cestě ke gólmanovi.

53:49
    Blake Wheeler a jeho dobrý pokus zápěstím, jenže zavčas byl Kuemper přesunutý u tyčky a připravený zasahovat.

53:26
    Už se hraje delší dobu bez přerušení, Zach Parise ztratil kus černé gumy ve středním pásmu.

52:50
    Chvíli to skoro vypadalo, jakoby hosté hráli přesilovku. Tak rychle si v pásmu kotouč posílali. Ale ve skutečnosti pak nestihli vystřelit.

52:13
    Fontaine nabízel puk spoluhráči na pravém křídle, ale onen jedinec vystřelil tak nepřesně, že netrefil vůbec branku.

51:46
    Nyní možná hosté zvolili nahazovací taktiku, protože už dlouho nezavezli puk do pásma tím způsobem, aby si zároveň vytvořili šanci.

51:08
    Postavení mimo hru zastavilo hokejisty v bílých trikotech v cestě za dalším útočným pokusem.

50:39
    Frolík se stihl přemístit na místo, kde bylo volno pro přihrávku. Ale ta nakonec od jednoho z jeho spoluhráčů nepřišla. Hrají Wild.

50:18
    Následuje malý oddech v podobě komerční přestávky.

50:18
    Mathieu Perreault v překvapivé, ale o to větší šanci vstřelit gól. Proti jeho rychlému zakončení ale stihl Darcy Kuemper opět zakleknout včas.

49:34
    Postavení mimo hru v podání Minnesota Wild. Buly na modré čáře.

49:00
    Andrew Ladd vůbec nemířil špatně, když střílel do pravého horního růžku. Jenže ten nakonec netrefil, protože puk zaplachtil příliš nahoru.

48:33
    Hutchinson pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, ti se konečně dostali do větší šance vepředu. Ale Byfuglien trefil jen plastrón Kuempera.

47:50
    Darcy Kuemper může děkovat hráčům před sebou, protože ti na něj v posledních minutách nechávají procházet jen minimum střel.

47:20
    Michale Frolík opět už za modrou čarou v útočném pásmo, jenže zadáci Wild jej opět vystrnadili do střední třetiny. Těžká situace pro Jets.

46:48
    Wild nemají dále nějaké jasné příležitosti. Ale jsou daleko od své branky, což jim pro tuto chvíli bohatě stačí.

46:17
    Hutchinson zastavil dobrou příležitost Wild, po přihrávce zpoza brány musel do rozkleku. Uvidíme komerční přestávku.

45:38
    Zach Parise vytvořil po delší době také šanci pro Minnesotu. Ale tahle střela nenašla místo, které původně Parise zamýšlel.

44:58
    Peluso mašíroval s pukem v útočném pásmu, jeho spoluhráč o chvíli později tvrdě sražen u zadního mantinelu. Ale ani teď rozhodčí vylučovat nebudou.

44:37
    Halischuk zkusil překvapit gólmana Wild tentokráte otočkou kolem svatyně, ale Kuemper opět pozorný. Byl včas betonem u tyčky.

43:46
    Důležitý zákrok v rozkleku z pohledu Darcyho Kuempera, který se roztáhl podél brankoviště jak dlouhý, tak široký.

43:30
    Buly proběhne ve středním pásmu.

43:22
    Byfuglien se obtáčel kolem branky a pravděpodobně hledal ještě někoho pro nahrávku. Jenže nikoho neviděl a tak marně zakončoval sám.

43:03
    Nastolené technické nepřesnosti z druhé třetiny pokračují také ve třetím dějství. Opět icing hostujícího klubu.

42:51
    Navíc kotoč končí na domácí střídačce, odrazil se tam právě od některého z hokejistů se stíhačkou na dresu.

42:37
    Ani další přechod Jets do útočné třetiny nebyl takový, jaký by si ho představovali. Nedošlo ke střele ani k lepší nahrávce.

41:55
    Rozehrávka Fontaina nakonec zaletěla až na zakázané uvolnění. Minnesota Wild musejí před svého gólmana.

41:20
    Teď už Michale Frolík chtěl zkusit střelu, i když z velké dálky. Ale nakonec ještě raději počkat, což ho stálo celou možnost.

40:50
    Hned na startu periody se snaží domácí tlačit za vyrovnáním, a však Minnesota prozatím vypadá hodně odolně.

40:13
    Na úvodním vhazování ve třetí třetině lepší Winnipeg, ale jeho první střela mířila o kousek vedle.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině

Winnipeg Jets: 11

Minnesota Wild: 11

Minnesota předvedla během druhé třetiny parádní obrat ve skóre a asi nutno dodat, že nyní zaslouženě vede rozdílem jedné branky. Dokáže ještě Winnipeg dorovnat? Na to si počkejme do třetího dějství.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    Marco SCANDELLA - 2:3

39:49
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Máme tu parádní obrat ještě na sklonku prostřední dvacetiminutovky! Opět zaskočené hlediště a hlavně nyní hokejisté Winnipegu, protože ti už počítali, že budou odcházet do šaten za vyrovnaného stavu na kostce. Jenže MARCO SCANDELLA tvrdou a hlavně naprostou přesnou pumelicí z dálky překonal nepochybně Hutchinsona. Wild berou vedení na svou stranu. Asistence: Zach Parise, Jason Pominville.

39:12
    Už probíhá poslední minuta druhé třetiny, na chvíli se podívali do útočného pásma Winnipeg Jets, ale moc pokus o zakončení jim úplně nevyšel.

38:36
    Hutchinson raději zastavil kotouč na svém brankovišti lapačkou, přeci jen kolem něj byl docela provoz.

38:06
    Wheeler vystřelil zápěstím z pozice na pravém kruhu, našel ale jen připravený plastrón Kuempera. Ten teď vypadá daleko jistěji.

37:19
    A hned další práce pro domácího brankáře, který vyrážel dvě střely po sobě.
    Justin FONTAINE - 2:2

36:31
    Avšak je to opět Minnesota, kdo překvapuje nejen fanoušky v hledišti, ale dost možná také vlastního trenéra. Po náhle akci a přechodu do útočného pásma se k podivnému zakončení dostal JUSTIN FONTAINE, jehož zkouška nakonec proplachtila až za beton docela zaskočeného Hutchinsona. Branka už padla při plném počtu hráčů na ledové ploše. Asistence: Brett Sutter, Kyle Brodziak.

36:20
    Winnipeg kompletní, může zase začít útočit.

35:43
    Početní výhoda Minnesota Wild pomaličku míří do svého závěru, zatím měli hosté jen jednu větší šanci, kterou Hutchinsonovi zahrozili.

35:05
    Až teď se podařilo Jets vyhodit, i když měli s osvobozením se poměrně dost velké starosti a nepříjemnosti.

34:36
    Výborný zákrok Hutchinsona po přesunu od jedné tyčky ke druhé. Tahle práce mu dnes dobře jde a zatím to vypadá, že v ní i bude pokračovat.

34:26
    Minnesota točila soupeřům hlavu, teď za odměnu dostane přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává domácí hokejista Matt Halischuk.

34:01
    Ještě jedna reklamní pauza ve druhé části.

33:40
    Scheifele a jeho parádní hit v rohu u mantinelu. Publikum alespoň trochu oživlo po několika méně rychlých momentech.

33:10
    Jediný útočník Winnipeg Jets mířili zápolit o puk za branku soupeře, to ale nestačili. Obrana Wild si s ním poradila naprosto v pohodě.

32:35
    A zase zakázané uvolnění. Opět v podání Winnipegu. Druhá perioda se zatím nese ve znamení velkých nepřesností na obou stranách.

32:13
    Hutchinson raději opět přerušil hru u vlastní branky, aby zabránil případným nepříjenostem při dorážkách.

32:01
    Oddechový čas pro hosty.

31:56
    Nyní měli domácí ale i trochu štěstí. Sutterovo nahození od modré čáry letělo kousek od horní tyčky.

31:20
    Sutter nahodil po delší době kotouč do pásma pro Minnesotu, i když tam pak měli Wild velké problémy se ke kotouči dostat. Winnipeg hraje více v klidu.

30:59
    Rychlá přihrávka před hostující svatyni nikam nevedla, nikdo z domácích mužů nečekal na zakončení nebo další příhru.

30:33
    Dlouho se kotouč povaloval kolem klece Hutchinsona, až si nakonec vytvořil šanci Wheeler a po jeho pokusu zápěstím následuje komerční přestávka.

29:39
    Koivu jen hodně nepřesně nahodil kus černé gumy od modré čáry, pak už ale hráli opět domácí s cílem přesnější práce.

28:53
    Michale Frolík a také Perreault zakončovali hned, co se jim dostal kotouč na hokejky. Ale teď ani jeden z nich nebyl vůbec přesný.

28:18
    Další technický přestupek, domácí se nedohodli a vyhazují až na zakázané uvolnění.

27:46
    Také šance pro Winnipeg, hned tři muži v modrém jevili před Kuemperem zájem zakončovat. Nakonec všichni nepřesní.

27:20
    Kyle Brodziak ve výborné útočné možnosti, ale ještě lepšímu obrannému zákroku soupeře neodolal.

26:45
    Na druhé straně zase Byfuglien zařizuje práci pro Darcyho Kuempera. Ale ani on teď nehodlá inkasovat gól.

26:26
    Zach Parise hned po buly zakončoval mezi betony gólmana Stíhaček, jen těsně ho nepřekonal.

26:19
    Parise uháněl za puk do rohu, jenže dřív tam byl jeho konkurent. Hra přerušena, následuje reklamní pauza.

25:57
    Hra pozastavena ve střední třetině, Wild se dostali do postavení mimo hru.

25:25
    Nová práce pro gólmana ve službách kanadského klubu, teď mu ale dobrým obranným zákrokem pomohl český útočník Michael Frolík.

24:40
    Minnesota už v klidu rozehrává kus černé gumy za svou klecí, teď se jí ale úplně nedaří přejít do pásma.
    Ryan CARTER - 2:1

24:12
    Jenže pozor, najednou se náskok Jets ztenčuje zpátky na rozdíl jediného zásahu. Nádhernou individuální akci a práci s hokejkou předvedl zakončující RYAN CARTER, jenž naprosto nedal šanci Hutchinsonovi pokusem zápěstím nad jeho lapačku. Hodně pohledná akce pro oko fanouška. Asistence: Brett Sutter, Kyle Brodziak.

23:58
    Po delší časové odmlce se ke slovu dostává před brankou také Minnesota.

23:13
    Blake Wheeler táhl Jets do další vyloužené šance, teď ovšem Kuemper na poslední chvíli zachránil svůj celek.

22:38
    Zach Parise a jeho pořádná pumelice z levého kruhu, jenže hráč Wild netrefil ani branku, což je pomerně podstatné.

22:05
    Kotouč o něco častěji ve středním pásmu, kde si s ním ale vědí rády spíš hráči v modrém. Minnesota vyčkává na chyby.

21:50
    Zakázané uvolnění domácích, buly opět před jejich klecí.

21:28
    Vhazování po levici Hutchinsona, ten ale zasahovat vůbec nemusel, protože hráli jeho spoluhráči.
    Mathieu PERREAULT - 2:0

20:20
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tak nyní stačilo domácímu celku hodně málo času na navýšení skóre k rozdílu dvou branek. Zdánlivě hodně jednoduchá akce, ze které pramenil krásný gól do sítě Kuempera. MATHIEU PERREAULT obdržel nádhernou přihrávku na pravou stranu brankoviště, tam už nezaváhal a zařídil druhou radost Winnipegu. Asistence: Blake Wheeler, Bryan Little.

20:09
    Domácí hned pokračují do útočného pásma a budou chtít střílet.

20:01

Střely na branku v první třetině

Winnipeg Jets: 8

Minnesota Wild: 14

Máme za sebou pohlednou první třetinu. Přinesla nejen jeden gól, ale také spoustu šancí a vyloučení. Určitě se do dalších minut zápasu máme na co těšit.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:38
    Perreault a jeho střela, jenže byla zblokována těsně před brankou.

19:00
    Jenže už zase rozhodčí vylučují. Tentokráte ale na druhé straně barikády, Scandella musí jít sedět na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:38
    Domácí už kompletní a aréna radostně povykuje, Jets přestáli oslabení bez inkasování.

18:00
    Výborná kombinace Minnesoty na jeden dotek, ale Hutchinson opět na svém místě zavčas. Dnes by mohl být klíčovým mužem Winnipegu.

17:20
    Z nejhoršího pravděpodobně modrobílí venku, opět se jim podařilo vyhodit kus černé gumy až na druhý konec hrací plochy.

17:08
    Oddechový čas pro domácí.

17:08
    Ani Zach Parise nedostal puk do sítě, strážce klece Jets zatím naprosto v pohodě.

16:59
    Také Hutchinson ukazuje, že dokáže svou družinu podržet. Nyní parádně vytáhl proti jedné ze střel levé chránič.

16:30
    Winnipeg sice oslaben o dva muže, ale hned v úvodu nevýhoy vyhazuje kotouč pryč.

16:16
    Navíc ještě jedno vyloučení, Jay Harrison usedne za katr, protože vyhodil puk přes plexisklo. Zdržování hry.

16:09
    Teď ale čekají domácí těžší momenty. Na dvě minuty je totiž na trestnou lavici odeslání Byfuglien, který se provinil podle všeho hrubostí.
    Michael FROLÍK - 1:0

16:00
    Teď už ale aréna domácího celku září radostným povykem, protože Jets nakonec přeci jen využívají nabídnutou přesilovou hru. Dlouho pouze ostřelovali gólmana Kuempera, ale potom vzal na sebe celou situaci český útočník MICHAEL FROLÍK, jenž pohotovým zakončením z poměrně blízké vzdálenosti překonal strážce svatyně Minnesoty. Jeho radost je naprosto zasloužená. Bez asistence.

15:15
    Bojovnost za brankou Minnesoty nakonec Stíhačkám k ničemu nebyla, přesilovka už je ve druhé polovině a domácí čekají na další lepší ránu.

14:46
    Wild vyhazují přes všechyn čáry, konečně mohou dostřídat a poslat na led tolik potřebné čerstvé síly.

14:19
    Okamžitě má po buly Kuemper práci, když musel likvidovat tvrdé zakončení Byfugliena.

14:10
    Ke všemu z celé situace vyplyne přesilová hra Winnipeg Jets. Dvě minuty za hákování inkasuje minnesotský Niederreiter.

13:53
    A znovu veliká příležitost. Wheeler trefil jen těsně beton soupeřova brankáře, jinak by jistě vstřelil gól.

13:30
    Oba celky už v plném počtu, hraje se před hostující svatyní. A Winnipeg hledá možné cesty ke střele.

12:45
    Už v domácí přesilové hře Byfuglien střílel před osamoceným Kuemperem, ten nakonec ani zasahovat nemusel.

12:28
    Andrew Ladd nastřelil puk z levé strany a jeden z jeho spoluhráčů ještě dorážel do odkryté klece. Ale gólman Wild se stihl včas přesunout.

12:08
    Schefiele vystrašil z velkého úhlu Kuempera, jenž jen těsně vytěsnil puk do rohu.

11:48
    U kotouč na malou chvíli v útočné třetině Winnipeg, jenže Minnesota se zase rychle vrátila na své místo.

11:26
    Počet hráčů na ledě se velice rychle srovná. Výbornou prací v oslabení ziskal pro Jets vyloučení Galiardi, kterého fauloval Koivu. Hraje se čtyři na čtyři.

11:11
    Domácí ale hned vyhazují puk a řeší úvodní problémy v početní nevýhodě nejlepším možný způsobem.

10:53
    Komerční přestávka, zároveň ale také první vyloučení. Na dvě minuty za hákování si musí jet sednout domácí Jay Harrison.

10:46
    Puk daleko od vlastní svatyně vyhazuje také domácí družina, jenže také bez zakázaného uvolnění.

10:08
    Jets počítali s icingem soupeře, ale ten překvapivě nepřišel. A tak museli z ničeho nic zrychlit a hrát dále. Docela nepříjemná situace.

09:15
    Pominville se najednou zjevil skoro sám před Hutchinsonem a už měl plány zakončovat. Ale kotouč mu sjel z hole.

08:58
    Kus černé gumy už znovu ve střední třetině, kde o něj o něco větší zájem jeví domácí barvy v podobě Stíhaček.

08:18
    Scandella si chtěl zopakovat hezké zážitky z minulých zápasů, jenže teď musí dávat pozor zejména na obrannou práci.

08:02
    Zároveň uvidíme první komerční přestávku, po které budeme pokračovat.

08:02
    Daleko větší práci měl gólman na druhé straně kluziště, kterého provětral ránou od modré čáry Little.

07:30
    Zakončení hostujícího celku sice přichází častěji a častěji, jenže žádná z takových střel nemůže Hutchinsona vystrašit.

06:45
    Koivu a znovu jeho pokus, teď ale opět netrefil branku. Jinak vypadá dnes velice aktivně.

06:11
    Perreault a Scheifele opět platnými kolem svatyně soupeře, ale ke střele se ndostali. Pravděpodobně je to ale pouze otázka času.

05:46
    Nyní navíc hosté v ofsajdovém postafvení a jejich další počínání je tedy zastaveno na modré čáře.

05:40
    Výborně se vrátila dvojiec domácích obránců, aby zabránila případnám problémům. Wild mají problém s lepší akcí.

04:49
    Až nyní Scheifele a první střela domácích, avšak tenhle pokus šel daleko od zařízení.

04:16
    Minnesota zatím tolik nestřílí, ale drží Winnipeg daleko od své branky. Brankář hostů zatím ještě neřešil problémy.

03:25
    Koivu a jeho pořádná šance, když se dostal skoro až do mezikruží a střílel. Jenže jeho zakončení končí pouze na zadním mantinelu.

02:56
    Další nepřenost mužů ve tmavých trikotech, Stíhačky vyhazují na zakázané uvolnění.

02:53
    Hra přerušena na modré čáře, kde se bude za malou chvíli vhazovat.

02:35
    Peluso srazil protihráče na modré čáře a chtěl prozkoušet obranu Wild, jenže ani nyní se nedostali domácí k útočné akci.

01:58
    Suterova střela z dálky, který ale vůbec netrefila zařízení. Minnesota čeká na větší přesnost.

01:23
    Michael Frolík vycítil, že není čas na hrdinství. Proto ve střední třetině raději odevzdal puk soupeři a odjel s ostatními vystřídat.

00:52
    Vanek znovu zkusil, jak je gólman Jets připraven na začátku utkání zasahovat. Prozatím Hutchinson pozorný.

00:36
    Byfuglien si dal s rozehrávku za vlastní svatyní na čas, ale nakonec přeci jen našel volné útočníky vepředu.

00:10
    Hned po úvodním buly zamířili hosté dopředu a zaměstanli pro začátek Hutchinsona.

00:01

Winnipeg Jets: Hutchinson – Byfuglien, Chiarot, Clitsome, Harrison, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Thorburn – Peluso, Slater, Galiardi

Minnesota Wild: Kuemper – Spurgeon, Suter, Folin, Scandella, Bickel, Prosser – Pominville, Koivu, Parise – Vanek, Coyle, Niederreiter – Fontaine, Graovac, Cooke – Carter, Brodziak, Sutter.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u dnešního utkání National Hockey League, ve kterém budeme sledovat zápasovou odvetu mezi Winnipeg Jets a Minnesota Wild. Oba kádry ale hrají v rozlišném foremním rozpoložení.

Michael Frolík (WPG) (7 + 11)
    Ondřej Pavelec (WPG) (odchytaných 25 zápasů)

Předchozí vzájemné utkání

Winnipeg a Minnesota na sebe mají velice čerstvé vzpomínky. Jen o dva dny dříve na sebe kádry narazily v Minnesotě, kde Winnipeg Jets zvítězili 4:3 po prodloužení.

WINNIPEG JETS

Dočkají se fanoušci hokejového Winnipegu už letos na jaře? Kanadský klub od přesunu do jiného místa stále nezažil pocit play-off, po kterém Jets tolik touží. Prozatím ale mohou být s tímto ročníkem spokojeni, protože okupují páté místo v Západní konferenci. Navíc mají v tabulce nadosah i čtvrtou příčku, kterou prozatím kořistí houževnatí St. Louis Blues. Jestliže dnes budou Stíhačky bodovat, mají šanci Bluesmany přeskočit. Z posledních pěti duelů navíc Winnipeg čtyřikrát vyhrál, ta jediná prohra ke všemu přišla až po prodloužení s Philadelphií. Lze tedy konstatovat formu kanadské organizace. Potvrdí ji proti Wild?

MINNESOTA WILD

Divočáci by rádi zavzpomínali na uplynulý ročník 2013/2014, kdy se vyřazovacími boji prodrali až do druhého kola play-off. Tam si s nimi sice poradila silná družina v podobě Chicago Blackhwaks, avšak Wild mají pro následující jaro minimálně podobné plány. Zatím jim ale náleží nepostupové pozice, konkrétně desáté místo Západní koference. Dotáhnout ztrátu na deváté Calgary Flames se Minnesota pokusí už dnes, přestože nedisponuje zrovna nejlepší herní formou. Všech pět předchozích duelů Wild prohráli a potřebují bod, od kterého se budou moci odrazit. Dnes mají k dobru výhodu domácího kluziště.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 16. Frolík, 21. Perreault (Wheeler, Little) – 25. Carter (Sutter, Brodziak), 37. Fontaine (Sutter, Brodziak), 40. Scandella (Parise, Pominville)

Rozhodčí: Hebert, Kowal – Cvik, Lazarowich

Diváci: 15 016