Stoke – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Hull City – Everton 2:0 (kon.)
Liverpool – Leicester 2:2 (kon.) | Manchester City – Sunderland 3:2 (kon.) | Newcastle – Burnley 3:3 (kon.)
Queens Park – Swansea 1:1 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:0 (kon.) | West Ham – West Brom 1:1 (kon.)
Tottenham – Chelsea 5:3 (kon.)
Liverpool FC
2:2 (2:0)
Leicester City
Čtvrtek 01.01.2015, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

Ne a ne! Liverpool letos v Premier League třikrát za sebou nevítězí. Dnes byli Reds blízko k dosažení této mety. Po výhrách s Burnley a Swanseou vedli nad posledním Leicesterem po půli 2:0, když oba góly zaznamenal z pokutových kopů kapitán Gerrard. Lišky však soupeři mezi 58. až 60. minutou zasadily těžký úder v podobě zásahů Davida Nugenta a Jeffa Schluppa. Na remíze 2:2 už nic nezměnil ani závěr zápasu, kdy se vítězství na svou stranu snažily strhnout oba týmy. Liverpool tak po náznaku zlepšení spadl zpět na zem, naopak Foxes získali z posledních dvou zápasů čtyři body a ukázali, že se s nimi ve hře o záchranu ještě musí počítat. (18:00:49)
    Leicester smazal během pouhých 100 sekund dvoubrankový náskok Liverpoolu a oba týmy se rozešly za nerozhodného stavu 2:2.

90+4

90+4
    Vše skončilo Gerrardovou ranou vysoko nad. Zdá se, že Liverpool dnes nezvítězí, přestože po půli vedl o dva góly.

90+3
    Cambiasso sebral šanci Lambertovi, když míč odhlavičkoval na roh...

90+3
    Mahrez tentokrát zahrával standardku od postranní čáry a našel pouze hlavu bránícího hráče.

90+2
    Mahrez napálil jen zeď a odražený míč uklidil Sakho do autu.

90+1
    Steven Gerrard navíc vidí žlutou kartu.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty. Leicester má k dispozici přímý kop z dobré vzdálenosti poté, co Gerrard fauloval Schluppa.

90
    Hraje se nahoru – dolů! Nugent střelou z ostrého úhlu vyprášil rukavice brankáře Mignoleta.

89
    Žlutou kartu dostává Matty James (Leicester City).

89
    Sterling nasadil míč na hlavu Markovićovi, který zamířil vedle horního rohu hostující brány!

88
    Borini upadl v šestnáctce po souboji tělo na tělo s Morganem. Třetí penalty v zápase se domácí nedočkají!

86
    Rychlý brejk domácích. Sakho vysunul Hendersona, který šel z levé strany na bránu Lišek, ale trefil jen vyběhnutého Hamera. Ten míč vyrazil na roh.

86
    Další rohový kop hostí. Pro balón si tentokrát došel Simon Mignolet.

85
    Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Alberto Moreno, přichází Rickie Lambert.

84
    Mahrez míč kroutil přímo do brány a Mignolet ho vyboxoval jen k Wasilewskému. Polský stoper nedokázal prostřelit blokujícího protihráče.
    Obrovská radost Jeffreyho Schluppa, který dokázal vyrovnat proti Liverpool na 2:2.

83
    Foxes získali roh.

Martin Augustin

Branky: 17. Gerrard (pen.), 40. Gerrard (pen.) – 58. Nugent (Vardy), 60. Schlupp (Mahrez)

Karty:   21. Lucas Leiva (LIV), 90+1. Gerrard (LIV) – 36. Wasilewski (LEC), 89. James (LEC)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:8.
    Liverpool FC: Mignolet – Can, K. Touré, Sakho – Henderson, Gerrard (C), Lucas Leiva (72. Marković), A. Moreno (85. Lambert) – Coutinho, Sterling, Lallana (55. Borini).
    Náhradníci: Ward – Lovren, Lambert, Manquillo, Borini, Marković, Ojo.

Leicester City: Hamer – Simpson, Wasilewski, Morgan (C), Schlupp – De Laet, James, Drinkwater (37. Nugent), Hammond (67. Cambiasso), Mahrez – Vardy (75. Ulloa).
    Náhradníci: Smith – Moore, Cambiasso, Ulloa, Knockaert, Nugent, Lawrence.

Rozhodčí: M. Jones – M. Scholes, E. Smart