Stoke – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Hull City – Everton 2:0 (kon.)
Liverpool – Leicester 2:2 (kon.) | Manchester City – Sunderland 3:2 (kon.) | Newcastle – Burnley 3:3 (kon.)
Queens Park – Swansea 1:1 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:0 (kon.) | West Ham – West Brom 1:1 (kon.)
Tottenham – Chelsea 5:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
5:3 (3:1)
Chelsea FC
Čtvrtek 01.01.2015, 18:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

To je z dnešního utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:32:43)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 3:12.
    Rohy: 5:3. Fauly: 14:10.

Utkání sledovalo 35 903 diváků.

Zápas je u konce a my se rozhodně nenudili. Domácí tým udržel své dvoubrankové vedení, ale ze stavu 3:1 se nám to posunulo na konečných 5:3. Když v 52. minutě zvýšil na 4:1 Kane, vypadalo vše jasně, jenže v 61. minutě snížil Hazard a dal Chelsea naději. Ta zhasla v 78. minutě, to na 5:2 upravil Chadli. Na zisku tří bodů pro Hotspur už nezměnila ani trefa Terryho z 87. minuty. Byl to strhující zápas a perfektní zakončení 20. kola Premier League!

90+6

90+6
    Ještě jedna střela z velké dálky, Hazard ale branku netrefil.

90+5
    Costa byl velice dobře přikrytý a k obloučku za obranu se nedostal.

90+4
    Domácí samozřejmě rozehráli nakrátko, aby ušetřili čas a budou v tom moci pokračovat po autovém vhazování.

90+3
    Chadli drží míč na levé straně u rohového praporku a také vybojoval standardku.

90+2
    Centr do pokutového území Tottenhamu se stal kořistí domácích, ti okamžitě poslali míč daleko od branky.

90
    Bude se nastavovat pět minut!

90
    Domácí drží míč na svých kopačkách, rádi by už zápas dohráli v naprostém poklidu.

88
    Chelsea už nemá mnoho času a tak musí pálit ze všech pozic, tak jako nyní Costa. Lloris si jeho ránu z pravého křídla vychutnal.

87
    Žlutou kartu si prohlédl domácí Harry Kane.
    John TERRY - 5:3

87
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Tak ještě snížení. Hazard zleva nacentroval po zemi, Ivanović ještě posunul na volného JOHNA TERRYHO a ten už musel jediné, trefit zblízka odkrytou branku.

85
    Další útok Chelsea. Hazard uvnitř vápna přiklepl na Salaha, tomu to ale na levačku příliš nesedlo a Lloris si hravě poradil.

84
    Po levém křídle unikl svému obránci Ramires, po zemi vyslal utěšenou ránu a Lloris si určitě oddechl, když jeho pokus skončil o centimetry mimo!

Aleš Pur

Branky: 30. Kane (Rose), 44. Rose, 45+4. Townsend (pen.), 52. Kane (Chadli), 78. Chadli (Kane) – 18. D. Costa (Oscar), 61. E. Hazard (Fàbregas), 87. Terry (Ivanović)

Karty:   66. Bentaleb (TOT), 72. Paulinho (TOT), 87. Kane (TOT) – 82. Fàbregas (CHE)

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Fazio, Vertonghen, Rose (76. Davies) – Bentaleb, Mason (14. Dembélé) – Townsend (66. Paulinho), Eriksen, Chadli – Kane.
    Náhradníci: Vorm – Chiricheş, Davies, Paulinho, Dembélé, Stambouli, Soldado.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas, Matić – Willian (72. Salah), Oscar (46. Ramires), E. Hazard – D. Costa.
    Náhradníci: Čech – K. Zouma, Ramires, Mikel, Salah, Drogba, Rémy.

Rozhodčí: Philip Dowd – Stephen Child, Michael Mullarkey

Diváci: 35 903