Stoke – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Hull City – Everton 2:0 (kon.)
Liverpool – Leicester 2:2 (kon.) | Manchester City – Sunderland 3:2 (kon.) | Newcastle – Burnley 3:3 (kon.)
Queens Park – Swansea 1:1 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:0 (kon.) | West Ham – West Brom 1:1 (kon.)
Tottenham – Chelsea 5:3 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:1)
West Bromwich Albion
Čtvrtek 01.01.2015, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League
    V závěru prvního poločasu se dostali hosté do rychlého brejku a vytěžili vyrovnávací branku. No a ta jim zajistila důležitý bod na půdě soupeře.

Rozhodčí Moss ukončil dnešní utkání, ve kterém West Ham remizoval 1:1 s West Bromwichem. Do vedení šli domácí fotbalisté už v 10. minutě, to se přesně trefil hlavičkující Sakho. Nicméně hosté se nezalekli a ve 42. minutě vyrovnali na 1:1, to se mezi střelce zapsal Berahino. Sledovali jsme vyrovnané utkání, ve kterém příliš šancí k vidění nebylo a brankáři se nijak extra nezapotili, ale atmosféra byla parádní. Fanoušci obou táborů hnali své miláčky za vítězstvím, ale ani jednomu týmu se to nepodařilo, a tak si West Ham s West Bromwichem body rozdělil. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek svátečního dne. (17:57:21)

90+5

90+4
    Přihrávku od Morrisona dostal Varela, který pálil zpoza vápna, ale jeho pokus gólem neskončil. Varela se snažil umístit míč do pravého horního rohu, avšak scházela mu přesnost.

90+4
    V souboji s Morrisonem šel k zemi Kouyaté, který zůstal ležet na trávníku a podle opakovaného záběru jsme mohli vidět, že byl zasažen protihráčem, takže sudí měl odpískat faul, ale to se nestalo.

90+3
    Morrison si navedl míč na střelu, ale Jenkinson mu jeho pokus úspěšně zablokoval.

90+3
    Atmosféra na stadionu je velmi bouřlivá a fanoušci netrpělivě čekají, zda padne rozhodující gól.

90+2
    West Ham rozehrál nakrátko a postupně se prodral do vápna soupeře, avšak Jenkinsonovu přihrávku zastavil jeden z bránících protihráčů.

90+2
    V blízkosti středového kruhu fauloval Baird a domácí tým dostal výhodu standardní situace.

90+1
    V závěrečných minutách se oba celky snaží o vedoucí gól, ale ten stále nepřichází.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    V poslední minutě základní hrací doby zahrával West Ham standardní situaci, ale z volného přímého kopu domácí tým nic nevytěžil.

89
    Hosté podnikli útočnou akci, ale vedoucí branky se nedočkali. Do zakončení se sice dostal Sessègnon, ale jeho pokus byl nepřesný.

87
    S míčem na kopačkách se pohybují hosté, kteří si hledají cestičku k Adriánově svatyni, ale West Ham se brání pozorně a v závěru zápasu inkasovat nechce.

86
    West Ham vyrazil do rychlého brejku, ale centr Cresswella obrana WBA zastavila a odehrála míč do bezpečí.

86
    Přehled ve vápně měl Adrián, který vyskočil ze všech hráčů nejvýše a centrovaný balon si stáhl do rukavic.

85
    Fotbalisté West Hamu musí být velmi pozorní, protože West Bromwich bude zahrávat rohový kop.

85
    Jarvis zapojil do hry Cresswella, který odcentroval balon do velkého vápna, ale útočník Cole se k balonu nedostal, protože centr byl nepovedený.

84
    Dnes dohrál Carroll, kterého vystřídal spoluhráč Cole. Dlouhán Carroll byl dnes nevýrazný a do žádné zajímavé šance se nedostal.