Švýcarsko U20 – Švédsko U20 1:5 (kon.) | Kanada U20 – USA U20 5:3 (kon.) | Rusko U20 – Česko U20 1:4 (kon.)
Německo U20 – Finsko U20 0:2 (kon.)
Německo U20
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Finsko U20
Čtvrtek 01.01.2015, 02:00 • Bell Centre, Montréal • Mistrovství světa do 20 let

Dnešním utkáním Vás s radostí provedl Jakub Kudláč, přeji Vám hezký zbytek prvního dne v roce 2015, a nechť je tento rok Vašim úspěšným. (04:22:45)

Určitě sledujte i čtvrtfinále, které nabídne souboj dvou velmocí a dvě bitvy sousedních států. Rozlosování čtvrtfinále:

Rusko – USA
    Finsko – Švédsko
    Česko – Slovensko
    Dánsko – Kanada

Celkový počet střel:

Německo 24 – Finsko 36
    Po třetinách: (3 ; 17) (9 ; 13) (12 ; 8)

Úspěšnost brankářů:

Brankář Německa Reich 94,74%
    Brankář Finska Husso 100%

Zazněla závěrečná siréna, která ukončila střetnutí mezi Německem a Finskem. Německo se ve třetím ze čtyř utkání gólově neprosadilo, za to Finové dali oproti předchozím duelům o gól více, a to dva. Jako první se ve 3. minutě prosadil Honka, v minutě 35. zvyšoval Rantanen. Klíčem k výhře bylo i to, že Finové hráli pouze jedno oslabení, a za to čtyři přesilovky. Finsko tak na turnaji pokračuje, Německo se utká v sérii o udržení hrané na dvě vítězství s celkem Švýcarska.

60:00

59:50
    Němci s pukem za vlastní bránou, už je jasné, že Německo si zahraje baráž.

59:33
    Osud Němců se začíná pomalu, ale jistě pečetit.

59:15
    Finové posílají kotouč do středního pásma.

58:50
    A Němci v útočném pásmu znovu v šesti.

58:38
    A němečtí hráči se dopustili zakázaného uvolnění, Reich zpátky v brankovišti.

58:30
    Puk ve středním pásmu na hokejkách Němců.

58:00
    Reich peláší na střídačku!

57:30
    Trenér Cortina velmi hlasitě rozdává pokyny svým hráčům, puk ale stále v obranném pásmu Německa.