Winnipeg – NY Islanders 2:5 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.) | Buffalo – Tampa 1:5 (kon.)
Boston – Toronto 3:4 (1:2 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 2:1 (kon.) | Columbus – Minnesota 3:1 (kon.)
Detroit – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Arizona 6:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 0:3 (kon.)
Colorado – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Calgary – Edmonton 4:3 (po pr.) | Washington – Chicago 3:2 (kon.)
Washington Capitals
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 01.01.2015, 19:30 • Nationals Park, Washington D.C • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:34:47)

Chicago Blackhawks: 9

Je konec! Vítězem Winter Classic 2015 se stává Washington, který o svém vítězství rozhodl v samém závěru, po skvělé akci Ovečkina, a jeho důrazu směrem k brance soupeře. Hosté nehráli špatně, rozhodně jsme sledovali vyrovnané utkání, v němž nezvítězil lepší, ale spíše šťastnější tým.

60:00

59:47
    A ještě se vylučuje, za sekání odchází na trestnou lavici hostující Saad.
    Troy BROUWER - 3:2

59:47
    Washington právě vstřelil branku!
    Tak to je nešťastný okamžik pro Chicago, Alex Ovečkin uzmul puk ve středu hřiště, projel do zakončení, Crawford sice dokázal jeho střelu vytěsnit, nikoliv tak ale dorážku TROY BROUWERA, který tak dává zřejmě rozhodující gól celého utkání. Asistence: Alexander Ovečkin a Mike Green.

59:08
    Poslední minuta třetí třetiny, nepřesností se Washington připravuje o útočné pásmo.

58:55
    A hned poté Chicago vyhazuje puk ze třetiny.

58:49

58:47
    A pozor, dvě vteřiny před návratem Niskanena odchází na trestnou lavici Jonathan Toews za hákování!

58:09
    Beagle nabral puk na hůl a vyhodil ho razantně ze třetiny.

57:50
    Až zpoza vlastní branky musejí nyní rozehrávat hosté.

57:30
    Ale je to takové spíše bez pohybu, navíc se Sharp ocitl těsně za modrou, je pískán ofsajd.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Fehr, 12. Ovečkin (Green, Hillen), 60. Brouwer (Ovečkin, Green) – 14. Sharp (Keith, Kane), 24. Saad (Toews, Hossa)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Alzner, Niskanen, Schmidt, Carlson, Hillen, M. Green – Ovečkin, Bäckström, Beagle – M. Jonahsson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Chimera, Latta, Wilson
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Rundblad, Rozsíval – Saad, Toews, Hossa – Versteeg, B. Richards, Kane – Bickell, Shaw, Carcillo – Sharp, Kruger, B. Smith

Rozhodčí: St. Laurent, Sutherland – Cherrey, Nowak

Diváci: 42 832