Buffalo – Florida 0:2 (kon.) | New Jersey – Montreal 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:3 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:1 (kon.) | Colorado – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Calgary – NY Islanders 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (po pr.)
Los Angeles – Nashville 6:7 (po pr.)
Anaheim Ducks
4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
St. Louis Blues
Sobota 03.01.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

52:08
    Paul Stastny je na trestné lavici na dvě minuty za držení.
    Matt BELESKEY - 4:3

50:55
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hostující tým přišel o kotouč ve středním pásmu. Do útoku jej zavezl MATT BELESKEY, který si vybruslil až před branku. Z tohoto prostoru se trefil přesně mimo dosah brankáře Brodeura. Domácí vedou o jednu branku. Asistence: Sami Vatanen.

44:25
    Jori Lehtera vyloučen na dvě minuty za podražení.
    Alexander STEEN - 3:3

36:27
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Vladimír Tarasenko našel volného ALEXANDERA STEENA, který střelou z první vyrovnává na 3:3. Rychlá přesilovková akce, na kterou neměla domácí obrana nárok. Asistence: Vladimír Tarasenko, Kevin Shattenkirk.

35:39
    Za zdržování hry vyloučen Sami Vatanen. Více než minutu hrají hosté přesilovku o dva hráče. Krušné chvíle čekají domácí borce.

34:59
    Vyloučen Kyle Palmieri na dvě minuty za podražení. St. Louis dostává další příležitost přesilové hry.

31:07
    Vyloučen Francois Beauchemin na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro hostující celek.
    Andrew COGLIANO - 3:2

30:11
    Domácí to sehráli precizně. Thompson našel výbornou přihrávkou před brankou stojícího ANDREWA COGLIANA, který se trefit střelou na lapačku brankáře Brodeura. Domácí si vedení berou na svou stranu krátce po polovině zápasu. Asistence: Nate Thompson, Ben Lovejoy.

27:58
    Vyloučen za učebnicové seknutí do hole Alexander Steen.
    Kevin SHATTENKIRK - 2:2

26:23
    A je vyrovnáno. KEVIN SHATTENKIRK se prosazuje střelou nad lapačku brankáře Andersena. Využil přihrávku od Paula Stastného. Asistence: Paul Stastny, Jori Lehtera
    Kyle PALMIERI - 2:1

25:20
    Domácí si berou vedení zpátky na svou stranu. KYLE PALMIERI ukázkově tečoval kotouč mimo dosah brankáře St. Louis. První střeli vyslal Ryan Kesler, poté Palmieri změnil její směr.Asistence: Ryan Kesler, Matt Beleskey.
    T.J. OSHIE - 1:1

22:59
    Domácí obrana zapomněla na volného T.J. OSHIEHO, který si najel z druhé vlvy a poslal puk s přehledem za brankovou čáru. Asistence: Alexander Steen, David Backes.

17:58
    Za bitku vyloučeni na pět minuty Ryan Reaves a Clayton Stoner. Oba zmizeli v útrobách stadionu, zamířili rovnou do šaten. Konec třetiny se totiž blíží.

08:24
    Vyloučen hráč Anaheimu Kyle Palmieri na dvě minuty za vražení na hrazení.
    Ryan GETZLAF - 1:0

06:29
    Gól v početní výhodě. Patrick Maroon vystřelil, puk se před brankou dostal k RYANU GETZLAFOVI, který jej poslal za záda Brodeura. Brankář hostů reagoval na původní střelu. S tímto střeleckým pokusem nemohl nic moc dělat. Jednalo se o chybu obránců, ti totiž dali soupeři mnoho času ke kombinaci. Asistence: Patrick Maroon, Corey Perry.

05:51
    Vyloučen hostující Jori Lehtera na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:17
    Vyloučen Devante Smith-Pelly na dvě minuty za držení hole. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Getzlaf (Maroon, Perry), 26. Palmieri (Kesler, Beleskey), 31. Cogliano (Thompson, Lovejoy), 51. Beleskey (Vatanen) – 23. Oshie (Steen, Backes), 27. Shattenkirk (Stastny, Lehtera), 37. Steen (Tarasenko, Shattenkirk)

Anaheim Ducks: Andersen (Bryzgalov) – Lovejoy, Fowler, Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Beleskey, Kesler, Smith-Pelly – Silfverberg, Cogliano, Thompson – Jackman, Rakell, Etem
    St. Louis Blues: Brodeur (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Butler, Cole, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Lehteram Ott – Reaves, Stastny, Jaškin – Lapierre, Berglund, Pääjärvi

Rozhodčí: Hebert, Pollock- Heyer, Kovachik

Diváci: 17174