Vítkovice – Litvínov 0:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 7:4 (kon.)
Liberec – Plzeň 3:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:4 (0:2 po s.n.)
HC Olomouc
7:4 (1:0, 5:2, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 09.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga

57:14
    Mladá Boleslav si ještě zahraje přesilovou hru, protože Rostislav Marosz (OLO) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

53:10
    A tak se přece jen bude vylučovat. Na trestnou lavici totiž současně putují Lukáš Pabiška (MBL) a Tomáš Houdek (OLO), jenž dostávají dvě minuty za hrubost.

50:36
    Mora jde znovu do čtyř, když si dvě minuty držení protihráče odsedí Jan Knotek (OLO).

45:38
    Olomouc jde po druhé v utkání do tří! Mora nyní hrála v pěti hráčích, a tak Hanáci dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Roman Rác (OLO).

45:03
    Mladá Boleslav však bude hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za krosček vyloučen Marek Laš (OLO).

36:19
    Bruslaři jsou nyní v hodně špatném rozpoložení, jenž jen potvrzuje jejich další vyloučení, kdy si dvě minuty za hrubost odsedí Matěj Skříteský (MBL)

32:09
    Jenže dle rozhodčích se následně Martin Cibák (OLO) dopustil faulu a bude na trestné lavici pykat dvě minuty za sekání.

31:07
    Další zbytečný faul Bruslařů v jejich útočném pásmu! Marek Trončinský (MBL) totiž přidržel protihráče, a posedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

29:06
    Jenže zcela zbytečnou sekerou v útočném pásmu se nyní prezentoval Milan Mikulík (MBL), jenž tak svůj celek posílá do tří!

27:55
    Je tu další přesilová hra pro Olomouc! Na dvě minuty za podražení je totiž na trestnou lavici poslán Michal Bárta (MBL).

23:18
    Mora však jde do tří! Robin Staněk (OLO) dostal dvě minuty za krosček a Mladá Boleslav bude hrát přes minuty proti třem!

22:24
    Tomáš Rachůnek (OLO) však míří na trestnou lavici, protože dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

21:52
    Další vyloučení na hostující straně! Martin Látal (MBL) zadržel jednoho z domácích, a právem tak dostává dvě minuty.

20:56
    Michal Broš (MBL) oslabuje svůj celek, protože si na trestné lavici odsedí dvě minuty za hákování.

17:57
    Jakub Matai (OLO) dostává dvě minuty za nesportovní chování, a tak přesilovka Olomouce končí předčasně.

16:18
    Mora si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože si David Výborný (MBL) odsedí dvě minuty za hákování.

08:59
    Je tu první vyloučení v utkání, když na trestnou lavici putuje Ivan Majeský (OLO), který dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 20. Buc (Zuzin), 21. Rác (Marosz, Cibák), 22. Herman (Zuzin, Škůrek), 23. Marosz (Vyrůbalík, Majeský), 32. Ondrušek (Škůrek, Zuzin), 35. Rác (Marosz, Cibák), 57. Patera (Rachůnek, Vyrůbalík) – 25. Stříteský (Bárta), 25. Robar (Ovčačík, Broš), 47. Bárta (Skříteský, Trončinský), 53. Klimenta (Robar, Broš)

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Majeský, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, Škůrek, Ondrušek, Rašner – Rác, Marosz, Cibák – Rachůnek, Patera (C), Matai – Zuzin, Herman, Laš – Kucharczyk, Knotek, Buc.
    BK Mladá Boleslav: M. Růžička (22. J. Růžička) – Trončinský, Ovčačík, Stříteský, Vidmar, Hruška, Robar, Čermák – Pabiška, Výborný (C), Mikulík – Klimenta, Broš, Pacovský – Lenc, Bárta, Látal – Rys, Musil, Kotala – Volf.

Rozhodčí: Lacina, Souček – Hlavatý, Tošenovjan