Colorado – Dallas 4:3 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:2 (po pr.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:5 (kon.) | Arizona – Ottawa 1:5 (kon.) | St. Louis – Carolina 5:4 (1:0 po s.n.)
Vancouver – Calgary 0:1 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 1:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
New York Islanders
Neděle 11.01.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji krásnou neděli. (03:41:29)

3. Thomas Hickey (NYI) 0+2

Končí nám utkání mezi Columbusem a New Yorkem Islanders. Hosté si připisují zaslouženou výhru. O vítězi utkání rozhodla druhá třetina, ve které se ostrované radovali celkem třikrát. Ve třetí třetině sice Columbus snížil, ale na více se nezmohli a v závěru inkasovali. Islanders tedy zaslouženě vítězí!

60:00

59:52
    Hodně tvrdou ránou protáhl Bobrovského Boychuk.

59:35
    Islanders drží pásmo a kombinují.

59:12
    Za menší potyčku jsou vyloučeni Tavares a Dubinsky.

59:10
    V podobné pozici neuspěl i Josh Bailey, ten měl avšak situaci těžší.

58:24
    Nyní Bobrovskij předvedl úžasný zákrok proti Okposovi, který už mířil do odkryté branky!

57:53
    Na trestnou lavici míří další domácí hráč. Cam Atkinson hrál vysokou hokejkou.

57:16
    Scott Hartnell inkasuje 2+2 minuty za hrubost.

57:16
    Po přerušení se strhla menší mela, uvidíme, jak to rozhodčí vyřeší.

56:49
    Columbus se ale stále snaží útočit.
    Kyle OKPOSO - 2:5

54:54
    Islanders právě vstřelili branku!
    A tak ostrované trestají. KYLE OKPOSO vypálil na branku a ruský brankář ve službách Columbusu si puk do své svatyně smolně srazil.
    Asistence: Josh Bailey, Brian Strait

54:40
    Wisniewski nepochopitelnou přihrávkou připravil domácí o pásmo.

53:30
    Islanders se nejspíše rozhodli bránit výsledek.

David Panuška

Branky a nahrávky: 5. Johnson (Savard, Dubinsky), 44. Foligno (Johansen) – 1. Kulemin (Leddy, Nelson), 31. Martin (Strome, Hickey), 34. Lee, 38. Strait (Cizikas, Clluterbuck), 55. Okposo (Bailey, Strait)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Connauton, Wisniewski, Tjuťin, Goloubef – Hartnell, Johansen, Foligno – Calvert, Dubinsky, Atkinson – Collins, Wennberg, Morin – Tropp, Letestu, Boll
    New York Islanders: Johnson (Halák) – de Haan, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Strait – Bailey, Tavares, Okposo – Lee, Nielsen, Strome – Grabner, Nelson, Kulemin – Martin, Cizikas, Clluterbuck

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Gibbs, Morin