Omsk – Kazaň 3:2 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 4:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 3:6 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 6:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Toljatti – Novokuzněck 6:3 (kon.)
Jaroslavl – HC Slovan 0:2 (kon.) | Atlant – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Záhřeb 2:3 (po pr.) | Soči – Minsk 2:3 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
Dynamo Moskva
Sobota 10.01.2015, 15:00 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Máme za sebou celkem interesantní zápas, jehož rozuzlení nabídla až třetí třetina. Během úvodních čtyřiceti minut čekali diváci na gól marně, zatímco v poslední periodě jich padlo hned pět. Robinson, Žerděv a Karsums zajistili hostům tříbrankový náskok a vypadalo to, že si Dinamovci vedení bez problémů pohlídají. Jenže pak snížil Potapov a na jednogólový rozdíl upravil střelou ze středního pásma Jašin. Víc už ale Atlant nestihl a před svými fanoušky prohrál s Dinamem Moskva 2:3. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (17:27:57)

60:00

59:19
    Atlant zkouší vyrovnat při power-play, Engren zamířil na střídačku!

59:00
    Do hlediště Ledového paláce si dnes našlo cestu 6 700 diváků.

58:32
    Trenér Dinama Harus Vitolins si vyžádal oddechový čas.
    Oleg JAŠIN - 2:3

58:32
    Atlant právě vstřelil branku!
    Minutu a půl před koncem se Atlant dostává zpět do hry. Puk si od Korobova převzal OLEG JAŠIN, který střelou ze středního pásma překvapil všechny včetně brankáře Šaryčenkova, který si tento moment určitě za rámeček nedá. Asistence: Dmitrij Korobov.

57:35
    Hostitelé měli další zajímavou šanci, tentokrát ale hostující obrana v čele s brankářem Šaryčenkovem odolala.
    Maxim POTAPOV - 1:3

55:27
    Domácí se přeci jen dočkali alespoň čestného gólu. MAXIM POTAPOV převzal přihrávku zpoza branky od Sošnikova a pokazil Šaryčenkovovi čisté konto. Asistence: Nikita Sošnikov, Vjačeslav Leščenko.

54:55
    Višněvskij od modré čáry nabil Kokarevovi, který pálil z jedničky, ale Engrenovu svatyni minul.

53:15
    Šance Atlantu na případný obrat se stále snižují, protože teď na trestnou lavici usedl za podražení Babčuk.

52:52
    Karsums měl na hokejce další gól, když najížděl sám na Engrena, ale finský brankář si tentokrát poradil a jeho střelu vyrazil do rohu.

51:27
    Jalasvaara v pozici falešného útočníka zavítal až za Engrenovu branku, ale žádnou nebezpečnou situaci, která by Engrena zaměstnala, nevytvořil.
    Martinši KARSUMS - 0:3

50:38
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku a utíkají do tříbrankového vedení. Daugavinš předložil kotouč MARTINŠI KARSUMSOVI, který střelou z kruhu potřetí překonal Engrena. Asistence: Kaspars Daugavinš.

50:04
    Proti hokejovým pravidlům se teď provinil Korobov, který za faul kolenem už zpytuje svědomí na lavici hanby.

49:45
    Atlant je v plném počtu, vyloučený Sošnikov je na ledě.

Michal Šandor

Branky a nahrávky: 56. Potapov (Sošnikov, Leščenko), 59. Jašin (Korobov) – 43. Robinson (Karsums, Višněvskij), 47. Žerděv (Cvetkov, Jalasvaara), 51. Karsums (Daugavinš)

Atlant Moskevská oblast: Engren – Korobov, Gilroy, Novopašin, Jarullin, Tjuljapkin, Babčuk, Mironov – Potapov, Černov, Šmeljov – Junkov, Bodrov, Sošnikov – Kozlov, Taratuchin, Levickij – Chlopotov, Voronin, Leščenko – Jašin.
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov – Robinson, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Osipov, Korjagin, Akišin – Volkov, Daugaviňš, Pestuško – Cvetkov, Karums, Karpov – Kokarev, Těreščenko, Mosaljov – Sojin, Babenko, Žerděv.

Rozhodčí: Olenin, Jeřábek – Zacharenkov, Šeljanin

Diváci: 6 700