Hokejová Liga mistrů (20. ledna 2015) (kon.)

Úterý 20.01.2015, 15:00Hokejová Liga mistrů

S touto informací se s vámi loučíme, děkujeme za pozornost a u dalších přenosů na shledanou. (21:49:51)
    Celé schéma play-off, zbývá odehrát pouze finále...

21:36
    Finálová dvojice je jasná! Luleå Hockey se utká s Frölundou Indians!

21:35
    Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:2

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

První zápas – 2:2. Postupuje Luleå Hockey.

21:33
    Druhým postupujícím je Luleå Hockey!!!

21:16
    V 50. minutě trefil domácí Zaar pouze břevno, a i proto je stav stále 3:1 pro Luleåu.

Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:1 (po 40. minutách).
    Luleå má již celkem pohodlný náskok, v celkovém součtu vede 5:3 a do konce utkání zbývá pouze jedna třetina

20:10
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 3:2 po prodloužení

Branky a nahrávky: 5. Donskoi (Pirnes, Masuhr), 49. Pirnes (Masuhr, Komulainen), 50. Junttila (Kemppainen) – 8. Janmark (Gustafsson, Lundqvist), 66. Gustafsson (Olimb, Fälth).

První zápas – 2:4. Postupuje Frölunda Indians!

20:05
    Po 65 minutách je rozhodnuto! Prvním postupujícím je Frölunda Indians !!
    Autorem branky je Erik Gustafsson.

V zápese Kärpätu s Frölundou uvidíme prodloužení, které rozhodne o postupujícím.

19:31
    Kärpät zamířil přesně i potřetí a vyrovnává celkové skóre na 5:5! Konec střetnutí bude ještě hodně zajímavý.