Hokejová Liga mistrů (20. ledna 2015) (kon.)

Úterý 20.01.2015, 15:00Hokejová Liga mistrů

S touto informací se s vámi loučíme, děkujeme za pozornost a u dalších přenosů na shledanou. (21:49:51)
    Celé schéma play-off, zbývá odehrát pouze finále...

21:36
    Finálová dvojice je jasná! Luleå Hockey se utká s Frölundou Indians!

21:35
    Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:2

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

První zápas – 2:2. Postupuje Luleå Hockey.

21:33
    Druhým postupujícím je Luleå Hockey!!!

21:16
    V 50. minutě trefil domácí Zaar pouze břevno, a i proto je stav stále 3:1 pro Luleåu.

Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:1 (po 40. minutách).
    Luleå má již celkem pohodlný náskok, v celkovém součtu vede 5:3 a do konce utkání zbývá pouze jedna třetina

20:10
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 3:2 po prodloužení

Branky a nahrávky: 5. Donskoi (Pirnes, Masuhr), 49. Pirnes (Masuhr, Komulainen), 50. Junttila (Kemppainen) – 8. Janmark (Gustafsson, Lundqvist), 66. Gustafsson (Olimb, Fälth).

První zápas – 2:4. Postupuje Frölunda Indians!

20:05
    Po 65 minutách je rozhodnuto! Prvním postupujícím je Frölunda Indians !!
    Autorem branky je Erik Gustafsson.

V zápese Kärpätu s Frölundou uvidíme prodloužení, které rozhodne o postupujícím.

19:31
    Kärpät zamířil přesně i potřetí a vyrovnává celkové skóre na 5:5! Konec střetnutí bude ještě hodně zajímavý.

19:28
    Domácí celky skórují!
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 2:1 (celkem 4:5) (48. min.)
    Luleå Hockey – Skellefteå AIK 2:1 (celkem 4:3) (14. min)

19:19
    V souboji dvou švédských celků padly hned v úvodu dvě branky , jelikož se každý z týmů prosadil dvakrát, máme stav vyrovnaný.

Po druhé periodě je stav v Oulu stále nerozhodný 1-1

Za malý okamžik začíná dnešní druhý zápas

18:47
    Po více než polovině utkání stále hraje Kärpät s Frölundou nerozhodně 1:1.
    Již za necelou hodinu startuje dnešní druhé utkání Luleå Hockey – Skellefteå AIK

18:04
    Po úvodní periodě je stav vyrovnaný. Oulun Kärpät – Frölunda Indians 1:1, blíže postupu je ale stále švédský celek, který má dvougólový náskok z prvního duelu.

17:46
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 1:1 (8. minuta)
    Mattias Janmark ale vedení finského celku rychle eliminova, když využil přesilovou hru tečí Gustafsonovy střely od modré čáry. Začínáme tedy opět od znova.

17:40
    Kärpät vede po čtyřech minutách hry 1:0. Prosadil se Joonas Donskoi, který za záda Johanssona uklidil odražený kotouč po Pirnesově střele.

První utkání právě začalo, zde jsou startující brankáři:

Takto vypadá v Oulun Energia Areeně rozbruslení

Již za pět minut startuje první dnešní duel Oulun Kärpät – Frölunda Indians.

Tato krásná trofej připadne vítězi CHL. O finálové dvojici se rozhodne již dnes

Takto cestovali do Finska hokejisté Frölundy

15:15
    Zatímco Finové již svoje formace zveřejnily, z tábora jejich soupeře zatím žádné informace nemáme.
    Totéž platí i o obranných párech.

Finský Kärpät Oulu již zveřejnil jak budou vypadat dnešní útočné formace.

15:04
    Ještě jednou dobrý den. Vítejte u dnešního liveblogu.

Do semifinále prošli se svými týmy také dva čeští zástupci. Útočník Ivan Huml z finského Oulu. Dále pak loňský finalista KHL Martin Ševc, který hájí barvy Skellefteå AIK, kam se před sezónou vrátil po vydařené angažmá ve Lvu Praha.

Druhou, tou vyrovnanější semifinálovou dvojicí jsou švédské týmy Luleå Hockey a Skellefteå AIK. Jejich první vzájemný zápas skončil nerozhodně 2:2. Máme se tedy na co těšit, začátek utkání je stanoven na 19 hodin.

Dnes jsou na programu odvety této části soutěže. Ve hře zůstali již jen skandinávské týmy. V prvním úterním zápase uvidíme souboj mezi finským Kärpätem Oulu a švédským týmem Frölunda Gothenburg. V prvním zápase těchto dvou mužstev se radovali Švédové, když svého soka porazili v poměru 4:2.

Vítejte u liveblogu ze semifinále CHL. Dnešním hracím dnem vás budou na serveru onlajny.com provázet Jakub Janoušek a Kryštof Rossmann. Z obou dvou zápasů bude samozřejmě k dispozici také podrobný online přenos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.