Hokejová Liga mistrů (20. ledna 2015) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (20. ledna 2015)

Úterý 20.01.2015, 15:00Hokejová Liga mistrů

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.

Vítejte u liveblogu ze semifinále CHL. Dnešním hracím dnem vás budou na serveru onlajny.com provázet Jakub Janoušek a Kryštof Rossmann. Z obou dvou zápasů bude samozřejmě k dispozici také podrobný online přenos.

Dnes jsou na programu odvety této části soutěže. Ve hře zůstali již jen skandinávské týmy. V prvním úterním zápase uvidíme souboj mezi finským Kärpätem Oulu a švédským týmem Frölunda Gothenburg. V prvním zápase těchto dvou mužstev se radovali Švédové, když svého soka porazili v poměru 4:2.

Druhou, tou vyrovnanější semifinálovou dvojicí jsou švédské týmy Luleå Hockey a Skellefteå AIK. Jejich první vzájemný zápas skončil nerozhodně 2:2. Máme se tedy na co těšit, začátek utkání je stanoven na 19 hodin.

Do semifinále prošli se svými týmy také dva čeští zástupci. Útočník Ivan Huml z finského Oulu. Dále pak loňský finalista KHL Martin Ševc, který hájí barvy Skellefteå AIK, kam se před sezónou vrátil po vydařené angažmá ve Lvu Praha.

15:04
    Ještě jednou dobrý den. Vítejte u dnešního liveblogu.
    Finský Kärpät Oulu již zveřejnil jak budou vypadat dnešní útočné formace.

Totéž platí i o obranných párech.

15:15
    Zatímco Finové již svoje formace zveřejnily, z tábora jejich soupeře zatím žádné informace nemáme.
    Takto cestovali do Finska hokejisté Frölundy

Tato krásná trofej připadne vítězi CHL. O finálové dvojici se rozhodne již dnes

Již za pět minut startuje první dnešní duel Oulun Kärpät – Frölunda Indians.

Takto vypadá v Oulun Energia Areeně rozbruslení

První utkání právě začalo, zde jsou startující brankáři:

17:40
    Kärpät vede po čtyřech minutách hry 1:0. Prosadil se Joonas Donskoi, který za záda Johanssona uklidil odražený kotouč po Pirnesově střele.

17:46
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 1:1 (8. minuta)
    Mattias Janmark ale vedení finského celku rychle eliminova, když využil přesilovou hru tečí Gustafsonovy střely od modré čáry. Začínáme tedy opět od znova.

18:04
    Po úvodní periodě je stav vyrovnaný. Oulun Kärpät – Frölunda Indians 1:1, blíže postupu je ale stále švédský celek, který má dvougólový náskok z prvního duelu.
    Již za necelou hodinu startuje dnešní druhé utkání Luleå Hockey – Skellefteå AIK

18:47
    Po více než polovině utkání stále hraje Kärpät s Frölundou nerozhodně 1:1.
    Za malý okamžik začíná dnešní druhý zápas

Po druhé periodě je stav v Oulu stále nerozhodný 1-1

19:19
    V souboji dvou švédských celků padly hned v úvodu dvě branky , jelikož se každý z týmů prosadil dvakrát, máme stav vyrovnaný.

19:28
    Domácí celky skórují!
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 2:1 (celkem 4:5) (48. min.)
    Luleå Hockey – Skellefteå AIK 2:1 (celkem 4:3) (14. min)

19:31
    Kärpät zamířil přesně i potřetí a vyrovnává celkové skóre na 5:5! Konec střetnutí bude ještě hodně zajímavý.

V zápese Kärpätu s Frölundou uvidíme prodloužení, které rozhodne o postupujícím.

Autorem branky je Erik Gustafsson.

20:05
    Po 65 minutách je rozhodnuto! Prvním postupujícím je Frölunda Indians !!

20:10
    Oulun Kärpät – Frölunda Indians 3:2 po prodloužení

Branky a nahrávky: 5. Donskoi (Pirnes, Masuhr), 49. Pirnes (Masuhr, Komulainen), 50. Junttila (Kemppainen) – 8. Janmark (Gustafsson, Lundqvist), 66. Gustafsson (Olimb, Fälth).

První zápas – 2:4. Postupuje Frölunda Indians!
    Luleå má již celkem pohodlný náskok, v celkovém součtu vede 5:3 a do konce utkání zbývá pouze jedna třetina

Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:1 (po 40. minutách).

21:16
    V 50. minutě trefil domácí Zaar pouze břevno, a i proto je stav stále 3:1 pro Luleåu.

21:33
    Druhým postupujícím je Luleå Hockey!!!

21:35
    Luleå Hockey – Skellefteå AIK 3:2

Branky a nahrávky: 6. Fabricius, 15. Zaar (Granström, Savilahti-Nagander), 39. Sandström (Fagerudd, Cehlárik) – 8. Heed (Zackrisson, Forssell), 59. Lundberg (Forssell, Kabanov)

První zápas – 2:2. Postupuje Luleå Hockey.