Sjezd SZ (druhý den) | (probíhá) |
SP v biatlonu - štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) | | | SP v biatlonu - štafeta žen 4x6 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Skikros - kvalifikace muži, Kreischberg | Vítěz: V. Ö. Norberg (SWE) (kon.) | | | Skikros - vyřazovací jízdy mužů a žen, Kreischberg | Vítěz: F. Flišar (SLO) a A. Limbacherová (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování - Super-G žen, St. Moritz | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
SP v alpském lyžování - slalom mužů, 2. kolo | Vítěz: M. Hargin (SWE) (kon.) |
SP v běhu na lyžích - skiatlon muži 2x15 km | M. Vylegžanin (RUS) (kon.) | | | SP v běhu na lyžích - skiatlon ženy 2x7,5 km | J. Čekalevová (RUS) (kon.) |
SP ve skocích na lyžích - muži HS134, Sapporo | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) | | | SP ve skocích na lyžích - ženy HS106, Oberstdorf | Vítěz: D. Iraschková-Stolzová (AUT) (kon.) |
Utkání hvězd NHL - dovednostní soutěže | Tým Foligno - Tým Toews 25:19 (kon.) |
konec
SP v běhu na lyžích - skiatlon ženy 2x7,5 km, Rybinsk
J. Čekalevová (RUS)
Viktor Sandev
1. Julia Čekalevová (RUS) 44:16,0
2. Martine Hagenová (NOR) +15,6
3. Riitta-Liisa Roponenová (FIN) +22,9
4. Stefanie Boehlerová (GER) +23,0
5. Jessica Digginsová (USA) +25,8
6. Kristin Steiraová (NOR) +29,3
7. Elizabeth Stephenová (USA) +34,3
8. Silje Oeyre Slindobá (NOR) +37,9
9. Astrid Jacobsenová (NOR) +39,0
10. Valentina Tanyginaová (RUS) +47,1
11. Kertu Niskanenová (FIN) +57,1
12. Teresa Stadloberová (AUT) +1:34,7
13. Sadie Bjornsenová (USA) +1:37,9
14. Olsa Kuzjiková (RUS) +1:39,4
15. Natalia Žukovová (RUS) +1:40,5
16. Anastasia Docenková (RUS) +1:45,3
17. Jennie Öbergová (SWE) +1:46,7
18. Maria Graefningsová (SWE) +1:46,8
19. Marina Černousovová (RUS) +1:47,5
20. Rosie Brennanová (USA) +1:49,4
21. Celia Aymonierová (FRA) +1:51,5
22. Anouk Faivre Piconová (FRA) +1:59,4
23. Alenka Cebaseková (SLO) +2:01,7
24. Ilaria Debertolisová (ITA) +2:02,4
25. Jelena Sobolevaová (RUS) +2:07,0
26. Virgin De Martin Topraninová (ITA) +2:08,0
27. Naděžda Šunijajevaová (RUS) +2:08,3
28. Lea Einfaltová (SLO) +2:24,9
29. Olga Repnišynaová (RUS) +2:37,0
30. Anna Nečajevskajaová (RUS) +2:38,5 (13:38:58)