Vsetín – Havířov 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 6:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:2 (1:0, 4:2, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 30.01.2015, 17:00 • ZS Poruba • Liga juniorů

52:59
    Další přerovská přesilovka. Smrčka za hrubost poslán na trestnou lavici.

34:41
    Zubři si zahrají další přesilovku. Kropka hákoval a je vykázán na trestnou lavici.

31:32
    Další porubské oslabení. Za držení protihráče jde sedět Brnčál.

22:18
    Tomáš Síkora jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění. Přerov má šanci v přesilovce vyrovnat.

10:17
    Štěpán podrážel a oslabuje tým. Hosté mohou pokračovat v tlaku, který si prvně vytvořili.

06:54
    Přesilovku si zahrají i Zubři. Za podražení jde na trestnou lavici Havránek Martin.

04:48
    Gólman hostí dostává za zdržování hry (vyhození puku mimo hřiště) dvě minuty. Trest odpykává Zdráhal.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 18. Gola (Smrčka), 25. Fibrich (Havránek, Schwarz), 27. Mládek (Brnčál), 31. Havránek (Fibrich), 38. Smrčka (Holaň), 42. Mládek (Brnčál) – 30. Kenša (Blahunek), 36. Zavřel (Kubal, Helešic)

HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera (Bayer) – Síkory Štěpán, Ščurek, Gálik, Ryška, Kropka, Baca – Gola R., Kurnik, Schwarz, Brnčál, Fibrich, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek
    HC ZUBR Přerov: Sekula (Grigárek) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Smolka – Zavřel, Helešic, Kubal, Zdráhal, Novák, Pecha, Kenša, Kolařík, Blahunek

Rozhodčí: Trombík – Poruba, Štěpán