Caen – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Bordeaux – Guingamp 1:1 (kon.) | Monaco – Lyon 0:0 (kon.)
SM Caen
1:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 01.02.2015, 14:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats
    Emiliano Sala spálil obrovskou šanci a odmítl vstřelit gól ve svém premiérovém zápase v dresu Caen.

90+1
    Neskutečné, co teď dokázali zahodit domácí borci! Dva hráči v modrých dresech šli sami na brankáře, Brison skvělým pasem nabídl Emilianovi Salovi dát branku do odkryté branky, ten ale míč netrefil ideálně a Ruffier míč stihl před brankovou čarou!

87
    Lemoine nedovoleně zastavil Lemara a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jérémy Clément, přichází Jonathan Bamba.

82
    Žlutou kartu dostává Jérémy Clément (AS Saint-Étienne).

81
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Jordan Adéoti.
    Střídající Thomas Lemar mohl zpečetit výhru Caen.

81
    Domácí se dostali do rychlého protiútoku, Lemar byl na konci celé akce, ale těsně minul!

75
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Emiliano Sala.

67
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Herve Bazile, přichází Thomas Lemar.

63
    Mollo byl tvrdě faulovaný Nangisem, který vidí od rozhodčího žlutou kartu.

60
    Caen je v posledních minutách velmi nebezpečné! Féret dával míč pod sebe na Privata, který ale patičkou těsně mijí hostující branku.

57
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Landry N'Guémo, přichází Allan Saint-Maximin.

42
    Domácí Da Silva dostává žlutou kartu.
    Julien FÉRET - 1:0

40
    Caen právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení! Hosté ztratili míč a domácí šli do protiútoku, JULIEN FÉRET to vzal všechno na sebe a samostatným únikem a pěknou střelou posílá domácí do vedení! – 1:0.

33
    Obrovská šance hostů! N'Guémo dostal skvělý míč na malé vápno, mezi tři tyče se ale trošku nečekaně netrefil a stav je tak stále nerozhodný.
    Loïc Perrin rozehrál standardní situaci a jeho následná střela či centr skončil na břevnu.

14
    Centrovaný míč skončil na břevně domácí branky! Vercoutre bude odkopávat od své branky.
    Ricky van Wolfswinkel a jeho pěkná diagonální přízemní střela zpoza šestnáctky.

9
    Velká šance i na druhé straně! Mollo vyslal do samostatného úniku van Wolfswinkela, který ale těsně minul pravou tyč domácí branky.
    Herve Bazile napálil míč z blízkosti nad břevno.

4
    Appiah ale vybojoval míč a šel se spoluhráči do protiútoku! Bazile dostal skvělou přihrávku do vápna a byl úplně sám před brankářem, branku ale z malého vápna trestuhodně přestřelil!

David Bochňák

Branky: 40. Féret

Karty:   42. Da Silva (CEN), 63. Nangis (CEN) – 82. Clément (SET), 87. Lemoine (SET)

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Yahia, Da Silva, Imorou – Kanté, Seube (81. Adéoti), Féret (C) – Nangis, Privat (75. Sala), Bazile (67. Lemar).
    Náhradníci: Perquis – Adéoti, Calvé, Lemar, Saez, Saad, Sala.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Baysse, Perrin (C), Brison – Clément (84. Bamba), Lemoine, N'Guémo (57. Saint-Maximin) – Hamouma, Mollo, van Wolfswinkel.
    Náhradníci: Moulin – Bamba, Karamoko, Madianga, Saint-Maximin, Tabanou, Saint-Louis.