NY Rangers – Boston 3:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Calgary – San Jose 3:1 (kon.)
New York Rangers
3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 05.02.2015, 02:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše. Děkuji vám za pozornost a opět se někdy těším s tím nejlepším hokejem, na počtenou. Dobrou noc. (04:37:55)

Přesilovky 0/2:0/2

A máme tu konec. Rangers nakonec vyhrávají dnešní zápas tím nejtěsnějším možným výsledkem. A nutno poznamenat, že to je vítězství asi zasloužené. Domácí byli dvě třetiny lepším týmem. Boston byl sice lepší v poslední třetině , ale velký podíl na tom měla hra Rangers. Jezdci se v poslední části hodně zatáhli, pečlivě bránili střední pásmo a ani v samotném závěru zápasu nepustili Bruins do větší šance. Naopak sami několikrát minuli prázdnou svatyni hostí.

60:00

59:43
    Lucicův pokus vyráží Talbot.

59:05
    Hamilton ze středního pásma minul odkrytou bránu.

58:50
    Krejčího střela zblokována.

58:30
    Rask sprintuje na střídačku a Bruins hrají o všechno.

57:54
    Ale Boston se stále nedokáže dostat s pukem do pásma.

56:45
    V další obrovské šanci neuspěl tentokrát Zuccarello. Aby to domácí ještě nemrzelo.

56:20
    Nash měl na hokejce rozhodující gól, z kruhu ale zamířil těsně mimo.

55:42
    Hagelin vypálil těsně mimo.

55:30

54:42
    Zuccarello si v dobré pozici nedokázal včas zpracovat puk.

54:30
    Další vyhození Bostonu.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 6. Nash (St. Louis, Klein), 27. Brassard (Kreider, Zuccarello), 37. Stepan (Nash, Girardi) – 14. Lucic (Smith, Krejčí), 16. Bergeron (Eriksson)

New York Rangers: Talbot (Skapski) – Girardi, Klein, J. Moore, Staal "A", Boyle, McDonaugh "C" – Nash, Stepan, St. Louis – Kreider, Hayes, Zuccarello – Hagelin, Brassard, Fast – Glass, D. Moore, Stempniak
    Boston Bruins: Rask (Subban) – Hamilton, Chára "C", Siedenberg, Krug, McQuaid, Miller – Lucic, Krejčí, Smith – Marchand, Bergeron "A", Eriksson – Kelly "A", Soderberg, Pastrňák – Paille, Campbell, Cunningham

Rozhodčí: St. Laurent, Kowal – Miller, Amell