Helas Brno – Sparta 2:4 (kon.) | Balticflora Teplice – Tango Brno 8:1 (kon.) | Třinec – Olympik Mělník 4:2 (kon.)
Chrudim – Hradec Králové 5:3 (kon.) | Kladno – Zruč n/S 1:4 (kon.)
FK Chrudim
5:3 (1:1)
MADOS MT Hradec Králové
Pátek 06.02.2015, 20:001. Futsal liga

39:40
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Felipeho ztráta na půlící čáře ještě znamená kosmetickou úpravu skóre! Samostatný únik proměnil po šikovné kličce JIŘÍ BERAN – 5:3!

37:38
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Mados definitivně sráží do kolen vlastní branka! LUKÁŠ REŠETÁR poslal autovou rozehrávku do nohou jednoho z branících hráčů, od kterých míč zapadl za záda bezmocného Menšla – 5:2!

36:06
    Domácí střílí čtyři minuty před závěrečnou sirénou zřejmě pojišťující gól! Dentinho centrem od pravé postranní čáry našel hlavu MAXE, který však pouze na brankové čáře doklepával míč do prázdné branky – 4:2!

28:59
    Tak přece jen to bude ještě drama! Hradečtí se totiž jedenáct minut před koncem přibližují na rozdíl jediné trefy poté, co se do balonu z voleje opřel LUKÁŠ MERKL a uklidil ho do protipohybu gólmana Tona – 3:2!

24:29
    Tak ono to nakonec půjde! Chrudimští se rázem znovu radují, před brankou dostal spoustu prostoru RODRIGO, který nadvakrát propasíroval míč do sítě hradeckého týmu – 3:1!

24:16
    Domácí čtyři minuty po přestávce otáčejí skóre ve svůj prospěch! Parádně to udělal Brazilec MAX, který rozjel po levé straně akci, zasekl míč a tvrdou ranou do vzdálenější šibenice nedal Menšlovi šanci – 2:1!

18:30
    Drtivý tlak ERA-PACKu přece jen přináší potřebné vyrovnání chrudimského týmu! Alvarito vymyslel chytrou kolmici, která tentokrát doputovala k nabíhajícímu RODRIGOVI, jenž z první poslal balon přesně k tyči – 1:1!

06:26
    Tak to je hodně nečekaný vývoj východočeského derby v Chrudimi! DAVID JOŠT dostal v předbrankovém prostoru až příliš času s balonem, nadvakrát a ve skluzu dostal míč do chrudimské sítě – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 19. Rodrigo (Alvarito), 25. Max, 25. Rodrigo, 37. Max (Dentinho), 38. Rešetár – 7. Jošt, 29. Merkl, 40. Beran

Karty:   35. Merkl (SLM)

FK Chrudim: Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, Mareš M., Max, Dentinho, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe
    MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Bartek) – Friedl, Srkal, Holec, Černý, Beran, Jošt, Vydarený, Merel, Fidra

Rozhodčí: Šmíd, Kresta