Tottenham – Arsenal 2:1 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Manchester City – Hull City 1:1 (kon.) | Queens Park – Southampton 0:1 (kon.) | Swansea – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – Liverpool 0:0 (kon.)
Leicester City
0:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 07.02.2015, 16:00 • King Power Stadium - Leicester • Anglická Premier League

90+4
    Žlutou kartu těsně před koncem utkání uviděl Paul Konchesky.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Leicesteru alespoň vyrovnat?

88
    Další vynikající zákrok Speroniho! Vardy si výborně naběhl za obranu, kde dostal skvělý pas od Mahreze. Anglický útočník míč převzal a vyslal na branku velice tvrdou ránu, kterou Speroni dokázal vyrazit na roh.

84
    Domácí mají obrovský tlak, z kterého málem rezultovala vyrovnávací branka! Cambiasso míč přiťukl Vardymu, jehož tvrdá rána z voleje letěla těsně vedle.

82
    Na Mahrezův centr si naskočil Vardy, kterého znovu dobře vychytal Speroni!

81
    Na hřišti se začíná žlutit. Za nedovolený zákrok na Albrightona uviděl žlutý kartonek Martin Kelly.

79
    I Leicester udělal poslední změnu. Na trávník přišel Vardy, který nahradil Simpsona.

79
    Frustrovaný Ulloa obdržel žlutou kartu za faul na Ledleyho.

78
    Alan Pardew udělal ve svém mužstvu poslední změnu. Gaylea nahradil Guedioura.

71
    Další střídání v týmu Nigela Pearsona. Nugenta nahradil Kramarić.

70
    Málem to bylo 2:0! Jason Puncheon si míč navedl na svou silnější levou nohu a vyslal na bránu technickou ránu, která těsně minula pravou tyč.

66
    K prvnímu střídání dojde i na straně Lišek. Schluppa nahradí Albrighton.

57
    Obrovská šance k vyrovnání pro Leicester! Nugent obehrál Speroniho, ale on ani Cambiasso nedokázali míč dostat do sítě.
    Joe LEDLEY - 0:1

55
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Hosté se z ničeho nic dostávají do vedení! Rohový kop Gaylea na zadní tyč byl vrácen Hangelandem před branku, kde se nacházel JOE LEDLEY, jenž se hlavou z blízkosti nemýlil a poslal Palace do vedení!

51
    Tvrdá rána Koncheskyho těsně minula levou tyč Speroniho svatyně!

46
    Manažer hostí Alan Pardew udělal do druhého poločasu hned dvě změny ve svém kádru. Danna nahradil Hangeland a Mutche Sanogo.

40
    Dannova hlavička po rohu mířila pouze do boční sítě!

35
    Další obrovská šance Leicesteru! Jeffrey Schlupp si ve vápně výborně zpracoval míč na prsa a vystřelil, Speroni však opět předvedl výborný zákrok. Následná dorážka Mahreze mířila nad.

32
    Další žlutá karta. Tentokrát ji má na svědomí Danny Simpson, který nedovoleně zastavil unikajícího Zahu.

27
    Tyč! Nugent si naskočil na roh Mahreze, bohužel pro domácí hlavičkoval pouze do břevna. Další velká šance domácích během krátkého časového sledu.

25
    První obrovskou šanci tohoto zápasu měl na svědomí Leicester! Mahrez se skvěle uvolnil ve vápně, ale jeho střelu na zadní tyč výborným zákrokem vyrazil brankář Speroni. Následná dorážka Nugenta byla zblokována.

9
    Již v 9. minutě jsme byli svědky první žluté karty. Za ostrý a zbytečný faul na Puncheona ji zaslouženě obdržel Jeffrey Schlupp.