Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Vladivostok 0:3 (kon.)
Minsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Petrohrad – Kazaň 1:5 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Atlant – Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.) | Viťaz – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Admiral Vladivostok
Pondělí 09.02.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Hokejisté Jaroslavle v duelu proti Admiralu nesplnili roli favorita a soupeři z přístavního města podlehli 0:3. Lokomotiv se dnes prezentoval bezkrevným výkonem, kterému zejména v ofenzivě scházela jiskra a potřebný důraz. Hosté vykročili za důležitou výhrou mezi 27. a 31. minutou, kdy se trefili Andrej Sigarjov a Alexander Gorškov. Od té doby už to byla ze strany Jaroslavle spíše křeč a vteřinu před koncem tak upravil na konečných 0:3 střelou do prázdné branky Alexej Ugarov.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:5, celkem – 28:22 (19:15:30)

60:00
    Alexej UGAROV - 0:3

59:59
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Pouhou vteřinu před koncem zápasu to ALEXEJI UGAROVOVI vyšlo! Hostující forvard trefil prázdnou klec od vlastní modré čáry.

59:39
    Ugarov málem ujel na prázdnou branku, domácí obránci ho zastavili s obrovským vypětím.

59:18
    Domácí bez brankáře a s šesti hráči v poli!

59:18
    Z pravé strany nahazoval puk před brankoviště Plotnikov. Po teči Platta přerušil hru Nalimov.

58:49
    Střela Bergforse byla sražena za domácí branku.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, sledujeme křeč v podání Lokomotivu.

57:27
    Domácí se nemohou dostat ani do útočné třetiny, o odvolání brankáře tak nemůže být řeč.

56:28
    Hosté sbírají cenný čas v útočném pásmu.

55:57
    Domácí střídačka si vybrala time-out.

55:57
    Nahození Kontioly od modré skončilo v klíně Nalimova.

55:01
    Pašnin nahodil kotouč do rohu za hostující branku, kde o něj teď hráči obou celků bojují.

54:09
    Už jen necelých šest minut do konce, domácím se krátí čas.

53:06
    Nalimov se bleskově přesunul proti zakončujícímu Plotnikovovi a pravým betonem zabránil snížení!

51:25
    Z hlediště Areny 2000 se začíná ozývat pískot, který směřuje na domácí tým.

49:59
    Jsme v polovině třetí třetiny a hosté stále drží dvoubrankový náskok. Hráči Lokomotivu jsou v ofenzivě bezzubí.

48:58
    Hokejisté Admiralu jsou kompletní.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 27. Sigarjov (Ugarov), 31. Gorškov (Vjačeslav Ušerin), 60. Ugarov

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (od 41. min. Kolesnik) – Holos, Jakovlev, Kronwall, Pašnin, Ljubuškin, Vasiljev, Gorochov, Gavrikov – Plotnikov, Novotný, Apalkov – Averin, Loktionov, Kontiola – Platt, Kartajev, Thörnberg – Kapustin, Gračjov, Korškov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Kolář, Heshka, Glazkov, Beljakov, Kuzmin, Zemčjonok, Lisov – Bergfors, Zubov, Gynge – Ugarov, Sigarjov, Wandell – Gorškov, Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin – Gorošanskij, Kuzněcov, Sokolov – Ivanov.

Rozhodčí: Ravodin, Kulakov – Pronskich, Maitak