Litovel – Lovosice 24:35 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 29:23 (kon.) | Jičín – Královo Pole 27:18 (kon.)
HC ROBE Zubří
29:23 (13:9)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 14.02.2015, 18:00 • SH - Gumárny Zubří Aréna • Chance Extraliga mužů

59
    A máme tady další červenou kartu, tentokrát pro šéfa zuberské defenzivy Bechného, který dával značně najevo svou nespokojenost s výroky rozhodčích. (29:23)

59
    Miroslav Krahulík obdržel za svůj zákrok dvouminutový trest. Je to však Krahulíkové třetí vyloučení a následovat tak bude červená karta. (29:23)

54
    Další dvouminutový trest obdržel Michal Vacula. (28:21)

53
    Domácí měli ještě k dobru sedmimetrový hod! Ten však fantastickým zákrokem zneškodnil frýdecký strážce brány. (28:21)

52
    Tentokrát padlo vyloučení na stranu hostů. Miroslav Krahulík se dvě minuty do hry nepodívá. (28:21)

51
    Za zmaření jasné brankové příležitosti měli frýdečtí házenkáři v rukou sedmimetrový hod, který byl bezpečně a chladnokrevně proměněn z rukou Kichnera. (28:20)

50
    A hned po Kašpárkovi odchází na trestnou lavici také Matěj Šustáček. (28:19)

50
    Stanislav Kašpárek vidí za svůj zákrok dvě minuty. (28:19)

47
    Neuvěřitelné vedení ruky a nádherná rána kopřivnického rodáka Adama Rečka, která vymetla růžek frýdecké brány. (27:18)

42
    Ve prospěch domácích byl navíc nařízen sedmimetrový hod, který byl úspěšně proměněn z rukou neomylného exekutora sedmimetrových hodů Řezníčka. (24:16)

42
    Vojtěch Hečko oslabí svůj tým na dvě minuty. (23:16)

38
    Za tahání za dres obdržel dvouminutový trest zuberský Kašpárek. (19:13)

36
    Na sedmimetrový hod byl vyslán Tomáš Řezníček, který perfektní střelou vyškolil brankáře hostů. (17:12)

36
    Frýdek si ve své obraně 0:6 pomohl nedovoleným zákrokem. Zubří tak bude mít k dispozici sedmimetrový hod! (16:12)

Tomáš Řezníček pravě rozbušil tlukot v srdcích všech zuberských fandů a vysloužil si ten nejbouřlivější aplaus celého publika! Tak tato situace, kterou předvedl kanonýr Řezníček, se nepochybně zapíše do nejkrásnějších momentů dnešního utkání! Na konci prvního poločasu měli domácí k dispozici volný devítimetrový hod. Před Řezníčkem se vytvořila vysoká obranná hradba hostů, kterou zuberský hráč atraktivní ránou z výskoku prostřelil! (13:9)

29
    Frýdecká defenziva však zastavuje nápor Valachů za cenu faulu a dvouminutový trest tak 2 vteřiny před koncem padá na stranu hostů. (12:9)

29
    Jenže zuberský čaroděj mezi třemi tyčemi, Petr Orság, kouzlí v bráně a prezentuje se výborným zákrokem! (12:9)

29
    Valaši budou prožívat těžké momenty na palubovce nejen v prvním poločase. Další dvouminutový trest padl na stranu Zubří, navíc budou mít hosté k dispozici sedmimetrový hod. (12:9)

28
    V závěru prvního poločasu oslabí svůj tým Jakub Šíra, který si po obdrženém dvouminutovém trestu půjde zchladit hlavu na lavičku. (12:9)

22
    Na druhé straně palubovky byla k vidění identická situace, kterou zakončil přesnou střelou Řezníček. (9:7)

21
    Útok hostujícího celku byl zastaven za cenu faulu a v zuberské hale tak byl k vidění sedmimetrový hod. Na exekuci zmiňované sedmičky se postavil Vojtěch Petrovský, který nedal domácímu brankáři šanci. (8:7)