Písek – Most 22:31 (kon.) | Olomouc – Michalovce 29:34 (kon.) | Bratislava – Partizánske 13:35 (kon.)
Sokol Písek
22:31 (12:16)
DHK Baník Most
Sobota 14.02.2015, 15:00Interliga ženy

Ĺuboš Hudák, trenér DHK Baníku Most: „Od začátku se potvrdilo, s čím jsme do zápasu šli. Písek v posledních zápasech hraje dobře a v domácím prostředí je to silné mužstvo. Z obou stran to byl slušný zápas. Vysunutou obranou se nám dařilo zastavovat písecké útoky.“ (17:19:35)

Jan Slavík, trenér Házená Sokol Písek: „Gratuluji Mostu k vítězství, soupeř vyhrál zaslouženě. Prvních osm minut jsme hráli dobře. Postupem času Most dokázal trestat každou naši chybu. Bohužel nám nevyšel vstup do druhého poločasu, kde soupeř získal rozhodující náskok.“

60
    Konec zápasu. (22:31)

60
    Poslední slovo měla Palasová. (22:31)

60
    Šplechtová však vrací Mostu desetibrankové vedení. (21:31)

60
    Šichmanová ještě upravila skóre. (21:30)

60
    Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání. (20:30)

58
    Růčková doslova sejmula Šichmanovou a jde si odpočinout na dvě minuty. (20:30)

57
    Rusfelová snižuje na rozdíl deseti branek. (20:30)

56
    Na gól Königové okamžitě odpověděla dalším gólem Szarková. (19:30)

55
    Šichmanová zamířila do spodní části branky. (18:29)

54
    ... a stejně tak Šplechtová. (17:29)

54
    Königová přišla s rychlou odpovědí. (17:28)

54
    Zachová proměnila únik v další branku Mostu. (16:28)

53
    Oddechový čas pro hosty. (16:27)

53
    Součková dostala víc prostoru a toho dokázala využít. (16:27)

52
    V početní výhodě se prosazuje Matoušková. (15:27)

50
    Kohoutová je o chvíli později vyloučena na dvě minuty. (15:26)

50
    Kohoutová snižuje brankový rozdíl. (15:26)

49
    Súkeníková si naskočila na přihrávku a krásnou skci zakončila střelou ke vzdálenější tyči. Mostu se daří úplně vše... (14:26)

48
    Borovská na sedmičce vyslala nekompromisní dělovku do levé šibenice. (14:25)

48
    Šichmanová oslabí Písek na dvě minuty. (14:24)

47
    Borovská zvyšuje vedení Baníku na rozdíl deseti gólů. (14:24)

45
    Domácí brankářku zachránila horní tyč. (14:23)

44
    Zachová unikla domácí obraně v oslabení a individuální akci proměnila v další branku. (14:23)

43
    Dvořáková je vyloučena na dvě minuty. (14:22)

42
    Brožová byla tentokrát úspěšná, když zastavila v jasné pozici Růčkovou. (14:22)

41
    Súkeníková chytře přelobovala Brožovou. (14:22)

41
    Malá snižuje vedení hostujícího celku. (14:21)

40
    Vrabcová ze sedmičky nastřelila pravou tyč. (13:21)

40
    Zachová usedá ke dvouminutovému trestu. (13:21)

39
    Oddechový čas pro domácí. (13:21)

39
    Jeřábková vystihla přihrávku domácích hráček a po samostatném úniku přidala další gól. (13:21)

39
    Po sérii přihrávek se míč dostal k Vítkové, která pohlednou kombinaci zakončila gólem. (13:20)

37
    Další prudkou střelu vyslala Jeřábková, na kterou byla Brožová krátká. (13:19)

36
    Razantní střela Szarkové končí v domácí bráně. (13:18)

35
    Ryšánková zamířila přesně k pravé tyči do spodní části branky. (13:17)

34
    ... až nyní, kdy Vrabcová uspěla na sedmičce. (13:16)

33
    Na začátku druhé půle jsou dominantní obrany obou týmů, zatím jsme neviděli ani jednu branku. (12:16)

32
    Vrabcová dostává žluté napomenutí. (12:16)

31
    Začal druhý poločas. (12:16)

Druhý poločas začne přibližně v 15:48.

30
    První poločas skončil. (12:16)

30
    Dvě rychlé branky, po jedné na každé straně. (12:16)

29
    Müllnerová vybídla ke skórování dlouhou přihrávkou Súkeníkovou, která samostatný únik přetavila v další branku. (11:15)

27
    Ryšánková zakončila rychlý brejk a vedení hostujícího celku narůstá. (11:14)

26
    Jeřábková navíc proměnila sedmimetrový hod. (11:13)

26
    Součková dostává dvouminutový trest. (11:12)

25
    Z protiútoku se prosadila Součková. Žlutá karta pro Matouškovou. Trenér Baníku si bere oddechový čas. (11:12)

23
    Weisenbilderová zvyšuje vedení Mostu na dvě branky. (10:12)

22
    Müllnerová vytěsnila tečovanou střelu, která mířila k pravé tyči. (10:11)

21
    Brožová vychytala sedmimetrový hod Szarkové. (10:11)

20
    Kohoutová vyslala mířenou střelu k pravé tyči a Bezpalcová na míč nedokázala dosáhnout. (10:11)

19
    Michková stála na konci kombinace Písku. (9:11)

18
    Weisenbilderová vymetla pavučiny v pravé šibenici. (8:11)

17
    Malá rychle využívá početní výhody ke vstřelení branky. (8:10)

17
    Vítková oslabí Most na dvě minuty. (7:10)

16
    Jeřábková dostává žlutou kartu. (7:10)

16
    Oddechový čas pro domácí. (7:10)

16
    Vítková prostřelila domácí brankářku, která míč dokázala pouze zbrzdit, ale balón přeci jen doskákal za brankovou čáru. (7:10)

15
    Weisenbilderová z bezprostřední blízkosti nedala Šibrové žádnou šanci. (7:9)

15
    Boorová se prosazuje v oslabení. (7:8)

14
    Súkeníková z levé strany tentokrát zvolila zakončení a lobem. (6:8)

13
    Benešová usedá ke dvouminutovému trestu. (6:7)

12
    Súkeníková zamířila z levé strany ke vzdálenější tyči a Most jde opět do vedení. (6:7)

11
    Na gól Janouškové prakticky okamžitě odpověděla Vrabcová. (6:6)

11
    Šichmanová prostřelila hostující brankářku. (5:5)

10
    Blesková odpověď Ryšánkové vrací Baníku vedení. (4:5)

10
    Boorová se prosadila z dorážky. (4:4)

9
    Szarková skórovala s pomocí horní tyče, o kterou se míč otřel. (3:4)

8
    Šichmanová zamířila přesně do levé šibenice a je vyrovnáno. (3:3)

7
    Malá vystihla přihrávku soupeřek a poté skórovala po samostatném úniku. (2:3)

6
    Šichmanová vidí žlutou kartu. (1:3)

5
    Prudká střela Szarkové zapadla přesně k pravé tyči. (1:3)

5
    Vrabcová úspěšná na sedmičce. (1:2)

5
    Weisenbilderová usedá ke dvouminutovému trestu. (0:2)

4
    Napomenutí v podobě žluté karty dostala také hostující Weisenbilderová. (0:2)

3
    Benešová dostala žlutou kartu. (0:2)

3
    Weisenbilderová chladnokrevně přelobovala domácí brankářku. (0:2)

2
    Benešová v dobré střelecké pozici minula cíl. (0:1)

1
    Most jde z první útočné akce do vedení. Pohlednou kombinaci zakončila Janoušková. (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Sokol Písek: Brožová, Šibrová – Vrabcová, Boorová, Michková, Kohoutová, Součková, Huráňová, Königová, Rusfelová, Talafousová, Benešová, Pravdová, Šichmanová, Malá, Palasová.

DHK Baník Most: Smolová, Müllnerová, Bezpalcová – Matoušková, Dvořáková, Ryšánková, Borovská, Vítková, Jeřábková, Šplechtová, Janoušková, Weisenbilderová, Szarková, Súkeníková, Růčková, Zachová.

Rozhodčí: Bubeníček, Kosmák.

Jedno vzájemné utkání z letošní sezony vyznělo lépe pro Most, který na své palubovce zvítězil přesvědčivě 35:19. Uvidíme, jak se Jihočeškám podaří odveta. Začínáme v 15. hodin.

V rámci patnáctého kola svedou souboj o body hráčky Sokola Písek, které na svém hřišti přivítají celek Baníku Most. Favoritem zápasu jsou hosté. Baník v letošní sezoně nasbíral již 21 bodů a nachází se na třetí příčce. Sokolkám patří osmé místo a na svém kontě mají 12 bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.