Písek – Most 22:31 (kon.) | Olomouc – Michalovce 29:34 (kon.) | Bratislava – Partizánske 13:35 (kon.)
Sokol Písek
22:31 (12:16)
DHK Baník Most
Sobota 14.02.2015, 15:00Interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

V rámci patnáctého kola svedou souboj o body hráčky Sokola Písek, které na svém hřišti přivítají celek Baníku Most. Favoritem zápasu jsou hosté. Baník v letošní sezoně nasbíral již 21 bodů a nachází se na třetí příčce. Sokolkám patří osmé místo a na svém kontě mají 12 bodů.

Jedno vzájemné utkání z letošní sezony vyznělo lépe pro Most, který na své palubovce zvítězil přesvědčivě 35:19. Uvidíme, jak se Jihočeškám podaří odveta. Začínáme v 15. hodin.

Sokol Písek: Brožová, Šibrová – Vrabcová, Boorová, Michková, Kohoutová, Součková, Huráňová, Königová, Rusfelová, Talafousová, Benešová, Pravdová, Šichmanová, Malá, Palasová.

DHK Baník Most: Smolová, Müllnerová, Bezpalcová – Matoušková, Dvořáková, Ryšánková, Borovská, Vítková, Jeřábková, Šplechtová, Janoušková, Weisenbilderová, Szarková, Súkeníková, Růčková, Zachová.

Rozhodčí: Bubeníček, Kosmák.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Most jde z první útočné akce do vedení. Pohlednou kombinaci zakončila Janoušková. (0:1)

2
    Benešová v dobré střelecké pozici minula cíl. (0:1)

3
    Weisenbilderová chladnokrevně přelobovala domácí brankářku. (0:2)

3
    Benešová dostala žlutou kartu. (0:2)

4
    Napomenutí v podobě žluté karty dostala také hostující Weisenbilderová. (0:2)

5
    Weisenbilderová usedá ke dvouminutovému trestu. (0:2)

5
    Vrabcová úspěšná na sedmičce. (1:2)

5
    Prudká střela Szarkové zapadla přesně k pravé tyči. (1:3)

6
    Šichmanová vidí žlutou kartu. (1:3)

7
    Malá vystihla přihrávku soupeřek a poté skórovala po samostatném úniku. (2:3)

8
    Šichmanová zamířila přesně do levé šibenice a je vyrovnáno. (3:3)

9
    Szarková skórovala s pomocí horní tyče, o kterou se míč otřel. (3:4)

10
    Boorová se prosadila z dorážky. (4:4)

10
    Blesková odpověď Ryšánkové vrací Baníku vedení. (4:5)

11
    Šichmanová prostřelila hostující brankářku. (5:5)

11
    Na gól Janouškové prakticky okamžitě odpověděla Vrabcová. (6:6)

12
    Súkeníková zamířila z levé strany ke vzdálenější tyči a Most jde opět do vedení. (6:7)

13
    Benešová usedá ke dvouminutovému trestu. (6:7)

14
    Súkeníková z levé strany tentokrát zvolila zakončení a lobem. (6:8)

15
    Boorová se prosazuje v oslabení. (7:8)

15
    Weisenbilderová z bezprostřední blízkosti nedala Šibrové žádnou šanci. (7:9)

16
    Vítková prostřelila domácí brankářku, která míč dokázala pouze zbrzdit, ale balón přeci jen doskákal za brankovou čáru. (7:10)

16
    Oddechový čas pro domácí. (7:10)

16
    Jeřábková dostává žlutou kartu. (7:10)

17
    Vítková oslabí Most na dvě minuty. (7:10)

17
    Malá rychle využívá početní výhody ke vstřelení branky. (8:10)

18
    Weisenbilderová vymetla pavučiny v pravé šibenici. (8:11)

19
    Michková stála na konci kombinace Písku. (9:11)

20
    Kohoutová vyslala mířenou střelu k pravé tyči a Bezpalcová na míč nedokázala dosáhnout. (10:11)

21
    Brožová vychytala sedmimetrový hod Szarkové. (10:11)

22
    Müllnerová vytěsnila tečovanou střelu, která mířila k pravé tyči. (10:11)

23
    Weisenbilderová zvyšuje vedení Mostu na dvě branky. (10:12)

25
    Z protiútoku se prosadila Součková. Žlutá karta pro Matouškovou. Trenér Baníku si bere oddechový čas. (11:12)

26
    Součková dostává dvouminutový trest. (11:12)

26
    Jeřábková navíc proměnila sedmimetrový hod. (11:13)

27
    Ryšánková zakončila rychlý brejk a vedení hostujícího celku narůstá. (11:14)

29
    Müllnerová vybídla ke skórování dlouhou přihrávkou Súkeníkovou, která samostatný únik přetavila v další branku. (11:15)

30
    Dvě rychlé branky, po jedné na každé straně. (12:16)

30
    První poločas skončil. (12:16)

Druhý poločas začne přibližně v 15:48.

31
    Začal druhý poločas. (12:16)

32
    Vrabcová dostává žluté napomenutí. (12:16)

33
    Na začátku druhé půle jsou dominantní obrany obou týmů, zatím jsme neviděli ani jednu branku. (12:16)

34
    ... až nyní, kdy Vrabcová uspěla na sedmičce. (13:16)

35
    Ryšánková zamířila přesně k pravé tyči do spodní části branky. (13:17)

36
    Razantní střela Szarkové končí v domácí bráně. (13:18)

37
    Další prudkou střelu vyslala Jeřábková, na kterou byla Brožová krátká. (13:19)

39
    Po sérii přihrávek se míč dostal k Vítkové, která pohlednou kombinaci zakončila gólem. (13:20)

39
    Jeřábková vystihla přihrávku domácích hráček a po samostatném úniku přidala další gól. (13:21)

39
    Oddechový čas pro domácí. (13:21)

40
    Zachová usedá ke dvouminutovému trestu. (13:21)

40
    Vrabcová ze sedmičky nastřelila pravou tyč. (13:21)

41
    Malá snižuje vedení hostujícího celku. (14:21)

41
    Súkeníková chytře přelobovala Brožovou. (14:22)

42
    Brožová byla tentokrát úspěšná, když zastavila v jasné pozici Růčkovou. (14:22)

43
    Dvořáková je vyloučena na dvě minuty. (14:22)

44
    Zachová unikla domácí obraně v oslabení a individuální akci proměnila v další branku. (14:23)

45
    Domácí brankářku zachránila horní tyč. (14:23)

47
    Borovská zvyšuje vedení Baníku na rozdíl deseti gólů. (14:24)

48
    Šichmanová oslabí Písek na dvě minuty. (14:24)

48
    Borovská na sedmičce vyslala nekompromisní dělovku do levé šibenice. (14:25)

49
    Súkeníková si naskočila na přihrávku a krásnou skci zakončila střelou ke vzdálenější tyči. Mostu se daří úplně vše... (14:26)

50
    Kohoutová snižuje brankový rozdíl. (15:26)

50
    Kohoutová je o chvíli později vyloučena na dvě minuty. (15:26)

52
    V početní výhodě se prosazuje Matoušková. (15:27)

53
    Součková dostala víc prostoru a toho dokázala využít. (16:27)

53
    Oddechový čas pro hosty. (16:27)

54
    Zachová proměnila únik v další branku Mostu. (16:28)

54
    Königová přišla s rychlou odpovědí. (17:28)

54
    ... a stejně tak Šplechtová. (17:29)

55
    Šichmanová zamířila do spodní části branky. (18:29)

56
    Na gól Königové okamžitě odpověděla dalším gólem Szarková. (19:30)

57
    Rusfelová snižuje na rozdíl deseti branek. (20:30)

58
    Růčková doslova sejmula Šichmanovou a jde si odpočinout na dvě minuty. (20:30)

60
    Rozběhla se poslední minuta dnešního utkání. (20:30)

60
    Šichmanová ještě upravila skóre. (21:30)

60
    Šplechtová však vrací Mostu desetibrankové vedení. (21:31)

60
    Poslední slovo měla Palasová. (22:31)

60
    Konec zápasu. (22:31)

Jan Slavík, trenér Házená Sokol Písek: „Gratuluji Mostu k vítězství, soupeř vyhrál zaslouženě. Prvních osm minut jsme hráli dobře. Postupem času Most dokázal trestat každou naši chybu. Bohužel nám nevyšel vstup do druhého poločasu, kde soupeř získal rozhodující náskok.“

Ĺuboš Hudák, trenér DHK Baníku Most: „Od začátku se potvrdilo, s čím jsme do zápasu šli. Písek v posledních zápasech hraje dobře a v domácím prostředí je to silné mužstvo. Z obou stran to byl slušný zápas. Vysunutou obranou se nám dařilo zastavovat písecké útoky.“ (17:19:35)