Columbus – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Chicago – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:0 (kon.)
Arizona – San Jose 2:4 (kon.) | Vancouver – Boston 5:2 (kon.) | Ottawa – Edmonton 7:2 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Odpověď přichází velmi záhy. Wiercioch velmi dobře vypálil od modré čáry, DAVID LEGWAND tečoval střelu ottawského obránce a Bachman loví puk opět ze své sítě. Asistence: Patrick Wiercioch, Bobby Ryan
    Mike HOFFMAN - 6:2

54:07
    Zničehonic přichází další branka v síti Edmontonu a Ottawa vede již o čtyři góly. MIKE HOFFMAN se ocitl zcela sám před Richardem Bachmanem a krásnou rychlou kličkou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Mika Zibanejad, Bobby Ryan
    Alex CHIASSON - 5:2

38:44
    Přeci jenom přichází pátý gól domácích. Eric Condra skvěle pracoval za bránou, našel ALEXE CHIASSONA a ten za pomocí teče jednoho z obránců Oilers překonal bezmocného Richarda Bachmana. Asistence: Eric Condra, Erik Karlsson
    Milan MICHÁLEK - 4:2

23:44
    Neuvěřitelné! Z druhé třetiny uběhly 3 minuty a 44 sekund a my viděli již čtyři branky! Po rychlém brejku ottawských našel Turris MILANA MICHÁLKA a ten přidal svou druhou branku v zápase! Asistence: Kyle Turris, Mark Stone
    Mark FAYNE - 3:2

23:05
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Gólové hody na začátku druhé třetiny pokračují. Hosté se rychle dostali do útočného pásma, na modrou čáru dostal nabito MARK FAYNE, který tečovanou ranou prostřelil Lehnera. Asistence: Jeff Petry, Andrew Ference
    Kyle TURRIS - 3:1

20:57
    Tak to je opravdu superstart do druhé třetiny v podání Senátorů! KYLE TURRIS vjel do útočného pásma, švihem vystřelil, Fasth si sice sáhl na puk, ale ten i přesto končí v bráně! Asistence: Mark Stone, Milan Michálek
    Cody CECI - 2:1

20:41
    Pakarinenovu střelu vyrazil Lehner a v protiútoku našel Condra CODYHO CECIHO, který ranou z první propálil přesunujícího se Fastha. Asistence: Eric Condra, Alex Chiasson
    Derek ROY - 1:1

15:17
    Domácí obrana naprosto propadla ve středním pásmu a hosté se dostali k přečíslení dvou na jednoho. Poslední hráč domácích Bobby Ryan upadl a DEREK ROY proto místo přihrávky volil neskutečně přesnou střelu, kterou poslal pod břevno Lehnerovy brány. Asistence: Ryan Hamilton, Nail Jakupov
    Milan MICHÁLEK - 1:0

07:18
    Nedáš-dostaneš je opět tady! Po střele Mikea Hoffmana, kterou Fasth vyrazil, se dostal k puku MILAN MICHÁLEK a český útočník jednoduše poslal kotouč do odkryté části branky. Asistence: Mike Hoffman, Erik Karlsson

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 8. Michálek (Hoffman, Karlsson), 21. Ceci (Condra, Chiasson), 21. Turris (Stone, Michálek), 24. Michálek (Turris, Stone), 39. Chiasson (Condra, Karlsson), 55. Hoffman (Zibanejad, Ryan), 56. Legwand (Wiercioch, Ryan) – 16. Roy (Hamilton, Jakupov), 24. Fayne (Petry, Ference)

Ottawa Senators: Lehner (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, Michálek – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Pageau, Lazar – Neil, Legwand, Condra
    Edmonton Oilers: Fasth (od 21.Bachman) – Petry, Ference, Schultz, Klefbom, Fayne, Marinčin – Eberle, Nugent-Hopkins, Purcell – Jakupov, Roy, Hamilton – Pakarinen, Lander, Gazdic – Klinkhammer, Gordon, Pouliot

Rozhodčí: Marc Joannette, TJ Luxmore – Scott Cherrey, Scott Driscoll

Diváci: 17160