Banská Bystrica – Nitra 2:3 (kon.) | Košice – Skalica 5:2 (kon.) | Martin – Žilina 1:0 (kon.)
Trenčín – Zvolen 2:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 3:2 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
HK Nitra
sk Úterý 17.02.2015, 17:30Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie medzi Banskou Bystricou a Nitrou, v ktorom dokázali zvíťaziť hostia tesne 3:2.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:32:02)

60:00

59:44
    Surového pri útočnej akcii zastavil tesný ofsajd.

59:20
    Domáci brankár na striedačke a domáci na ľade v šestici.

58:58
    Bystrica hrá v plnom počte.

58:45
    Bystrica sa bráni dobre, Nitra opäť čaká s pukom vo vlastnom obrannom pásme.

58:02
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:45
    Opäť sa k puku dostali domáci, ktorí ho vyhodili cez všetky čiary.

57:18
    Čížek vyhadzuje puk až za bránu Valenta.

56:58
    Vylúčenie domácich – Preisinger odsedí trest za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.