Dunaújváros AC
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Úterý 17.02.2015, 18:30MOL play-off

V tretej tretine sa síce hostia snažili o vyrovnanie, no viac z hry mali domáci. Hostia síce dokázali znížiť na 3:2, ale gól prišiel až v poslednej minúte. Z mojej strany je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na Vás už zajtra, pri pokračovaní semifinálových zápasov MOL Ligy. (20:47:38)

60:00

59:46
    HC Nové Zámky dali gól!

Hostia sa predsa len dočkali gólu, no ten prichádza veľmi neskoro! K puku sa pred bránou dostal ERIK ČALÁDI a presnou strelou k žrdi prekonáva Kalninsa. Asistencia: Albín Podstavek, Pavel Kowalczyk.

59:13
    Oddychový čas hostí.

58:32
    Hostia stiahli z brány Cikáneka.

57:30
    Hostia sa teraz usadili pred Kalninsovov bránou, no neprichádzajú žiadne strely a tak môže byť domáci brankár kľudný.

56:00
    Peterdi sa opäť oprel do strely, Cikánek však puk vyráža.

55:32
    Hostia v plnom počte.

54:40
    Szappanos sa dopustil ofsajdu.

53:32
    Za hru so zdvihnutou hokejkou si posedí Jakub Hrudík.

52:10
    Král vystrelil od modrej čiary, Kalnins len vyrazil pred seba, čo sa snažil využiť Štefanka, no aj s jeho dorážkou si kalnins poradil.

52:10
    Hostia sa dopustili zakázaného uvoľnenia zásluhou Jakuba Hrudíka.

50:47
    Frolíkova strela letí vedľa Kalninsovej brány.

50:00
    Hostia majú posledných 10 minút, aby strelili dva góly.

48:40
    Peterdi sa dostal k odrazenému puku, nakorčuľoval si pred Cikáneka, vystrelil, no tej jeho strelu vyrazil bez najmenších problémov.

47:12
    Hostia sa nevedia výraznejšie presadiť. Domáca obrana je dnes naozaj výborná.

46:12
    Tábiho strela končí len vo výstroji Kalninsa.

45:40
    Tvrdú strelu Kowalczyka zblokoval Martine.

44:38
    Domáci sa rútili do prečíslenia 3 na 2, no Huffner zazmätkoval a prihral na päty Galanisza.