HC Plzeň – Liberec 3:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Sparta – Pardubice 5:0 (kon.) | Zlín – Chomutov 0:6 (kon.) | Slavia – Kladno 7:2 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Prázdnou branku trefil i přes snahu Zahradníčka JAN SONNEK a je tak rozhodnuto. Asistence: Jakub Kotala.

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Dudáček na střídačce, Oceláři v šesti.

58:39
    Oceláři sice kontrolují puk, ale ve vlastním pásmu.

58:15
    Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:42
    Jaroš byl za brankou podražen, ani tentokrát ale rozhodčí nevylučuje.

56:29
    Třinec právě vstřelil branku!
    Z trestné lavice se dostal do brejku MICHAL ROMAN a z něj překonal boleslavského Růžičku. Asistence: Lukáš Jašek.

55:27
    Heider vytáhl kotouč z takřka brankové čáry a další z jeho spoluhráčů jej pak vyhodil pryč z pásma.

54:22
    S nadějemi Ocelářů na další vyrovnání to vypadá bledě, Roman si odpyká dvě minuty za podražení.

52:42
    Oceláři si vypracovali několik dobrých šancí, skóre se ale nemění.

52:19
    Dříve než Jaroš se ke kotouči dostal Růžička a ukryl jej pod lapačku.

50:35
    Boleslav vyhodila kotouč přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění to není.

50:03
    Střela Pěnčíka od modré skončila v lapačce Růžičky.

49:10
    A Boleslav jde znovu do dvoubrankového vedení. Z levého kruhu zamířil přesně pod horní tyč IVAN ĎURAČ. Asistence: Ondřej Šťáva.

48:50
    Christov neobešel bránící hráče a navíc si půjde sednout na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

47:29
    Po dobré kombinaci přestřelil třineckou branku Brzák.

46:21
    Hosté se dostávají znovu do vedení, odkrytou část branky trefil JAKUB KOTALA. Asistence: Lukáš Volf, Jan Sonnek.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 28. Jaroš (O. Kovařčík, Pěnčík), 31. O. Kovařčík (Jašek), 57. Roman (Jašek) – 20. Hes (Pořízek, Šťáva), 21. Kotala, 47. Kotala (Volf, Sonnek), 50. Ďurač (Šťáva), 60. Sonnek (Kotala)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Loubal) – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Murín, O. Kovařčík, Jašek, Severa, Bednář, Pala, Christov, Jaroš, M. Kovařčík
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Plíšek) – Mašek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Klečka, Pätoprstý, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Šutara – Moravec, Řezáč