HC Plzeň – Liberec 3:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
Sparta – Pardubice 5:0 (kon.) | Zlín – Chomutov 0:6 (kon.) | Slavia – Kladno 7:2 (kon.)
HC Sparta Praha
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 19.02.2015, 17:30 • Tipsport Arena • DHL Extraliga juniorů

Třetí třetinu stejně jako nakonec celý zápas ovládla Sparta. Domácí soupeři ve třetí třetině vůbec nic nedovolil a sami dokázali přidat ještě jednu branku. Domácí dnes zaslouženě vyhráli a připisují si do tabulky důležité tři body. Zatím co hosté se nacházejí v nepříliš dobré situaci, když mají po čtyrech odehraných zápasech body dva. Děkuji Vám za pozornost. (19:48:15)

60:00

59:46
    Hosté však pásmo neudrželi, a tak se zápas dohrává ve středním pásmu.

59:39
    Po úmyslném ofsajdu se vhazuje po pravici Langera.

58:52
    Ke konci třetiny si hosté vypracovali příležitost, ale brankář Langer je zatím sto procentní.

58:00
    Poslední minuty do konce třetí třetiny a nejspíše i zápasu.

57:06
    Brejcha (SPA) vyjel z rohu projel půlkou třetiny a nebezpečně vystřelil na branku, ale brankáře nepřekonal.

55:47
    A další střídání, kdy Sparta zamyká pardubickou pětici v pásmu zakončené střelou od modré, kterou Vejmelka chytá.

55:10
    Pardubický obránci nestihli vystřídat a mleli z posledních sil, ale nakonec se jim Sparťanský tlak podařilo zastavit.

54:12
    Sparta zatlačila hosty do jejich třetiny.

53:01
    Krudenc (SPA) dostal nahrávku od Augustina a z první zkusil prostřelit brankáře.

51:47
    Bránící čtveřici se daří držet Spartu daleko od branky.

50:50
    Schwamberger (SPA) vyjel od mantinelu zkoušel vystřelit přes obránce. Vejmelka jeho pokus kryje.

50:41
    Luboš Adam (PCE) je vyloučen na 2 min za podražení.

50:24
    Sparta má výhodu a Chlapík nebezpečně vystřelil.

49:11
    Domácí se opět usazují v útočném pásmu, ale nakonec se hosté osvobodili.

48:07
    Hlaváček (PCE) dostal přihrávku před branku, ale jeho střelu dokázal sparťanský obránce srazit.

46:36
    Domácí zatím kontrolují zápas a hostům nic nedovolují.

Ondřej Kolář

Branky a nahrávky: 8. Augustin (Krudenc, Pulkrab.), 19. Pulkrab (Krudenc, Augustin), 20. procházka (Chlapík, Černoch), 29. Krudenc (Pulkrab, Augustin), 43. Augustin (Pulkrab, Krudenc)

HC Sparta Praha: Langer (Slyusarchuk) – Kalina, Knobloch, Kadeřávek, Vokurka, Bláha, Mikliš, Bílek – Augustin, Litera, Černoch, Svoboda, Chlapík, Klindera, Györi, Pulkrab, Procházka, Schwamberger, Krudenc (C), Brejcha (A). Trenér: Darek Stránský
    HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – Vácha (C), Budík, Bažant, Adam, Nedbal, Vála – Ružička, Rohlík, Chvojka (A), Havrda, Velinský, Barkóci, Hlaváček, Pipek, Kysela. Trenér: Pavel Rohlík

Rozhodčí: Bejček – Lhotský, Svoboda