Bohemians 1905 – Jihlava 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Brno – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Liberec – Slavia 1:3 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:0 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 6:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:0)
FC Hradec Králové
Sobota 21.02.2015, 17:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Synot liga

To je ode mě dnes z Mladé Boleslavi vše. Loučím se s Vámi a přeji krásný zbytek víkendu. (19:15:55)

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Michal Ďuriš za Mladou Boleslav a Pavel Dvořák za hosty.

Je dobojováno! Mladá Boleslav nakonec v tomto utkání ztratila dva body protože hosté vyrovnali až v samotném závěru druhé půle. Hradec byl nicméně ve druhém poločase mnohem lepším mužstvem a zaslouženě se mnu povedlo vyrovnat.

90+2

90
    Rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Domácí se snaží o rychlou odpověď na vyrovnávací gól.
    David VANĚČEK - 2:2

88
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hostů se přeci jen povedlo vyrovnat a tím jsou odměněni za dobrý výkon ve druhé půli. Z rohu nejdříve hlavičkoval Adrian Rolko po jehož pokusu se míč snesl do pokutového území. Tam se nejlépe zorientoval autor branky DAVID VANĚČEK a vyrovnal.

87
    Hostům už moc času nezbývá.

86
    Přímák domácích skončil za bránou brankáře Koubka.

86
    Žlutou kartu dostává Pavel Dvořák (FC Hradec Králové).

86
    Domácícm se daří držet hosty daleko od brány.

85
    Mladá Boleslav střídá, hřiště opustil Tomáš Wágner, místo něj si zahraje Igor Subbotin.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Daniel Trubač.

82
    Boleslav se teď dostávala do šance, ale situaci dobře přečetl Koubek, který akci domácích zastavil.

81
    Halilovič se ocitl v dobré pozici, ale jeho střela šla trestuhodně nad a spíše než Hrušku ohrozila fanoušky fandící z balkónu přilehlého paneláku.

80
    Skalák se dvakrát pokoušel poslat míč před bránu, ale dvakrát byl proti bývalý stoper Boleslavi Adrian Rolko.

78
    Obrovská šance Boleslavi. Míč se po rozehrávce domácích fotbalistů dostal do pokutového území, kde se jej snažili dostat domácí fotbalisté jakýmkoliv způsobem do brány. Vše nakonec utnul Koubek, který míč vyrazil mimo své největší nebezpečí.

Josef Zdobinský

Branky: 7. Ďuriš (Vacek), 45+1. Magera (Bořil) – 59. Dvořák (Malinský), 88. Vaněček

Karty:   30. Ščuk (MBL) – 51. Mareš (HKR), 69. Halilovič (HKR), 86. Dvořák (HKR)

FK Mladá Boleslav: Hruška – Končal, Bořil, Hůlka, Navrátil – Vacek, Ščuk – Skalák, Wágner (85. Subbotin), Magera (C) (67. Šisler) – Ďuriš (67. Zahustel).
    Náhradníci: Šeda – Thalamy, Koch, Zahustel, M. Vukadinovič, Subbotin, Šisler.

FC Hradec Králové: Koubek – Chleboun, Holeš, Rolko (C), Mareš – Malinský, Čermák (84. Trubač), Štípek (75. Tito), Halilovič – Dvořák, Černý (46. Vaněček).
    Náhradníci: Kuciak – Janoušek, Vaněček, Shejbal, Trubač, Tito.

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Hájek.