Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Swansea – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Aston Villa – Stoke 1:2 (kon.)
Chelsea – Burnley 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Arsenal 1:2 (kon.) | Hull City – Queens Park 2:1 (kon.)
Manchester City – Newcastle 5:0 (kon.)
Swansea City
2:1 (1:1)
Manchester United
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League
    Radost Jonja Shelveyho a Ki Sung-Junga, kteří dnes společně s Bafétimbi Gomisem opět sestřelili slavný Manchester United.

Swansea podruhé v letošní sezóně Barclays Premier League dokázala porazit Manchester United a získává důležité tři body. Ander Herrera sice v prvním poločase poslal Red Devils do vedení, jenže několik sekund na to vyrovnal Ki Song-jung, aby dílo zkázy pro klub z Manchesteru po přestávce dokonal Bafétimbi Gomis. Konečné skóre. Swansea 2 Manchester United 1. (17:55:59)

90+5

90+5
    Daley Blind se snažil zpoza šestnáctky z první vypálit na bránu, jeho střela ale byla zablokována.

90+4
    Rozeběhla se poslední minuta zápasu a míč je v rukavicích Łukasze Fabiańskiho.

90+3
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Jonjo Shelvey, přichází Jordi Amat.

90+3
    Jefferson Montero měl na levém křídle dálnici k tomu něco vymyslet, záložník Swansea našel uprostřed šestnáctky Wayna Routlege, který se snažil z první vypálit, jeho pokus byl ale zablokován.

90+2
    Manchester United se usadil na polovině Swansea a do šestnáctky poté přišel z pravého křídla centr, po kterém se málem dostal do šance Marcos Rojo, před ním míč ale ukryl v náruči Łukasz Fabiański.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jonjo Shelvey (Swansea City).

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Běží poslední minuta zápasu a Manchesteru United už nezbývá příliš času na vyrovnání.

89
    Swansea se pokusila založit rychlý protiútok, ten ale zastavil ofsajd.

88
    Žlutou kartu dostává Marcos Rojo (Manchester United).

88
    Marcos Rojo vlétl po rozehrání standardní situace do brankáře Swansea a za svůj faul uvidí žlutou kartu.

88
    Žlutou kartu dostává Ashley Williams (Swansea City).

87
    Ashley Williams se dopustil taktického faulu, za který zřejmě uvidí žlutou kartu.

86
    Bafétimbi Gomis se dostal na pravé straně šestnáctky k přízemní střele přes obránce, ta ale zamířila pouze do náruče připraveného Davida de Gei!

85
    Swansea si vykoledovala na pravém křídle faul, po kterém střídající Ashley Young uviděl žlutou kartu.

Tomáš Reiner

Branky: 30. Ki Song-jung (Shelvey), 73. Gomis (Ki Song-jung) – 28. A. Herrera (Di María)

Karty:   88. Williams (SWN), 90+1. Shelvey (SWN) – 45. Fellaini (MAN), 48. Jones (MAN), 84. Young (MAN), 88. Rojo (MAN)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 2:9.
    Swansea City: Fabiański – Naughton, F. Fernández, Williams, Taylor – Ki Song-jung, Cork – G.Þ. Sigurðsson (74. Montero), Shelvey (90+3. Amat), Routledge – Gomis.
    Náhradníci: Tremmel – Amat, Britton, Emnes, Oliveira, Montero, Rangel.

Manchester United: de Gea – McNair (46. A. Valencia), Jones, Rojo, Shaw (58. Young) – A. Herrera, Blind, Di María (79. Mata) – Fellaini – van Persie, Rooney.
    Náhradníci: Valdés – Mata, Falcao, Januzaj, Smalling, Young, A. Valencia.

Rozhodčí: Neil Swarbrick. Asistenti: S. Ledger, M. Perry Čtvrtý rozhodčí: L. Probert