Barcelona – Malaga 0:1 (kon.) | Cordoba – Valencia 1:2 (kon.) | Atlético – Almería 3:0 (kon.)
La Coruňa – Celta Vigo 0:2 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (3:0)
UD Almería
Sobota 21.02.2015, 20:00 • Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga

To je z naší strany vše, přejeme hezký závěr sobotního večera. (21:52:31)

Góly: 2

Atlético ve druhém poločase udrželo tříbrankový náskok z první půle a do tabulky si připisuje zasloužené tři body. K těm Rojiblancos pomohly hlavní ofenzivní hvězdy Mandžukič s Griezmannem. Vzhledem k dnešní porážce Barcelony s Málagou se Atlético na Katalánce dotáhlo už na tři body.

90+2

90+2
    Na Siqueirovo místo se na poslední minutu zatáhl Saúl.

90+1
    V samotném závěru zápasu je tady menší nepříjemnost pro Atlético. Druhou žlutou a následně červenou kartu za hru rukou dostává Guilherme Siqueira (Atlético Madrid).

90+1
    Rozhodčí Lahoz nastavuje dvě minuty.

90
    Godínova hlavička našla pouze rukavice brankáře Juliána.

89
    Atlético si kopne ještě jeden roh.

89
    Jednu z posledních střel zápasu vyslal na Juliána Saúl z více než dvaceti metrů, ale i tak brankáře Almeríe hodně protáhl.

88
    Konec zápasu se nezadržitelně blíží. Ačkoliv po přestávce byla hra rozhodně vyrovnanější než v prvním poločase, o něco aktivnější byli stále domácí, Moyá se musel strachovat pouze při jednom zakončení.

87
    Siqueira posílal z levé strany do šestnáctky nebezpečný centr, znovu ale našel jen hlavu soupeře, tentokrát Trujillovu.

86
    Zahraje si i Moyá.

86
    Gabiho centr našel jen hlavu hostujících obránců.

85
    Arda Turan vybojoval pro Rojiblancos rohový kop.

84
    Do šestnáctky míří Torres.

82
    Almería je stále u míče, do zakončení se ale příliš dostat nemůže.

79
    Nyní už jsou tu ale se svou akcí podél druhé strany hosté.

Ondřej Krásný

Petr Jiříček

Branky: 13. Mandžukić (pen.), 20. Griezmann (Mandžukić), 29. Griezmann (Mandžukić)

Karty:   58. Siqueira (ATM), 75. Raúl García (ATM) – 12. Dubarbier (ALM)   90+1. Siqueira (ATM)

Atlético Madrid: Moyà – Torres Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira – Turan, Gabi (C), Mendes (70. M. Suárez), Ñíguez – Mandžukić (59. F. Torres), Griezmann (64. Raúl García).
    Náhradníci: Oblak – Gámez, Raúl García, Giménez, Cani, M. Suárez, F. Torres.

UD Almería: Julián – Michel, Dos Santos, Trujillo, Dubarbier (76. Casado) – Vélez (46. F. Soriano), Verza – Bifouma (70. Silva), Corona, Méndez – Hemed.
    Náhradníci: Gómez Ferragut – Azeez, Casado, Navarro, F. Soriano, Silva, Zongo.

Rozhodčí: Mateu Lahoz – Cebrián, Núñez