Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 3:4 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:4 (0:1 po s.n.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 6:3 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:2 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Sparta Praha
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 22.02.2015, 17:00 • Tipsport arena, Praha • Tipsport extraliga

56:31
    Ale sparťané se teď budou muset bránit. Rozhodčí posílá Piskáčka na dvě minuty za zdržování hry. Tím mělo být zašlápnutí puku v rohu kluziště.

49:59
    Marcinko míří na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za podražení.

35:13
    Barinka dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Výhoda pro hosty.

32:48
    Přesilovka Sparty. Vysokou holí zahrál nebezpěčně Ščotka a inkasuje dvě minuty.

30:23
    Polášek chránil čest vlastního gólmana, který byl atakován hostujícími hráči a paradoxně na trestnou odchází z hrubost jen on. Přesilovka hostů.

24:23
    Bude se vylučovat. Za nedovolené bránění si na trestné posedí Čutta.

16:41
    Kaut z úhlu na Novotného nevyzrál a další ostřejší výměna názorů na brankovišti tentokrát končí vyloučeními. Za hrubost putují na trestnou lavici právě Kaut a Ďaloga. Hraje se ve čtyřech.

12:33
    Pardubičtí si tlakem vynutili faul domácích. Na trestnou lavici míří za držení protihráče Mikuš.

00:46
    Je tu první vyloučení, hostující Benák dostává dvě minuty za držení protihráče.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 26. Buchtele (Přibyl, Polášek), 55. Mikuš (Forman, Cingel) – 10. Marcinko (Gregorc, Semorád)

HC Sparta Praha: Novotný (Janus) – Piskáček, Polášek, Ďaloga, Mikuš, Eminger, Barinka, – Forman, Hlinka (A), Klimek – Sabolič, Přibyl, Buchtele – Kumstát, Pech (A), Rolinek (C) – Volek, Cingel, Dvořáček – Černoch. Trenér: Josef Jandač.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Havlík, Píša, Ščotka, Čutta, Korím – Semorád, Marcinko, Zohorna – Radil (A), Nahodil, Tybor – Poulíček, Špaček, Starý – Gašparovič, Kaut, Voženílek. Trenér: Miloš Říha.

Rozhodčí: Hradil, Šír – Jelínek, Pešek