Chicago – Boston 2:6 (kon.) | Buffalo – Nashville 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Vancouver 0:4 (kon.)
Pittsburgh – Florida 5:1 (kon.) | Colorado – Tampa 5:4 (kon.) | NY Rangers – Columbus 4:3 (2:1 po s.n.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    YANNICK WEBER pečení výhru Canucks do prázdné branky a zvyšuje na konečných 4:0. Asistence: Shawn Matthias a Derek Dorsett.

57:10
    Domácí to zkoušení bez Haláka v brance, tedy s šesti hráči v poli.

54:57
    Vyloučen Kassian (VAN) na dvě minuty za hruobst po zákroku na Clutterbucka.

39:40
    Opět je potrestána hráčská lavice New Yrok Islanders za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest tentokrát odpyká Derek Dorsett.

37:00
    Potrestána hráčská lavice domácího týmů za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká John Tavares.
    Bo HORVAT - 0:3

33:55
    Kosatky udeřily potřetí v této třetině. Nenápadnou střela z prostoru pro vhazování vyslala na Haláka BO HORVAT a jeho střelecký pokus skončil až v síti. Asistence: Ronalds Kenins a Jannik Hansen.
    Radim VRBATA - 0:2

30:07
    Hosté využívají druhou přesilovou hru. RADIM VRBATA těží ze spolupráce s bratry Sediny a střílí svou 22. branku v této sezóně, když propálil Haláka na bližší tyči. Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.

29:01
    Další vyloučení. Tentokrát na straně domácí. Kael Mouilliera se provinil krosčekem na Veye, takže odjíždí na dvě minuty na lavici hanby.

25:10
    Další vyloučení na hostující straně. Henrik Sedin si odsedí dvouminutový trest za podražení.

23:20
    Na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici Adam Clendening (VAN), který se dopustil zdržováním hry.

21:11
    Millera v brance Vancouveru nahrají Lack.
    Zack KASSIAN - 0:1

20:29
    Střela ZACKA KASSIANA nejprve orazítkovala tyč. Následně se odrazila jeho střela do Haláka, od kterého puk zapadl do branky. Domácí brankář se sice ještě zkoušel po puku natahovat, ale bezúspěšně. Asistence: Radim Vrbata a Henrik Sedin.

19:13
    Na trestnou lavici si odjíždí odpykat dvouminutový trest za podražení Kael Mouillierat (NYI), takže hosté si zahrají přesilovou hru v závěru první třetiny.

12:59
    Bo Horvat (VAN) si odpyká dvouminutový trest za hákování, takže domácí dostávají možnost zahrát si přesilovou hru.

09:18
    Jaroslav Halák ukázal jak moc je cenný pro svůj tým, když dokázal zlikvidovat zakončení Henrika Sedina, který obdržel přihrávku před poloprázdnou branku, jeho následnou střelu zlikvidoval slovenský brankář po pohotovém přesunutí.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 21. Kassian (Vrbata, H. Sedin), 31. Vrbata (D. Sedin, H. Sedin), 34. Horvat (Kenins, Hansen), 60. Weber (Matthias, Dorsett)

New York Islanders: Halák (Johnson) – Leddy, Boychuk, Višňovský, Hickey, De Haan, Hamonic – A. Lee, Tavares, Bailey – Grabner, Nielsen, Strome – Kulemin, Nelson, Clutterbuck – Martin, Mouillierat, McDonald.
    Vancouver Canucks: Miller (22. Lack) – Hamhuis, Weber, Sbisa, Biega, Stanton, Clendening – D. Sedin, H. Sedin, Kassian – Higgins, Matthias, Vrbata – McMilan, Vey, Dorsett – Kenins, Horvat, Hansen.

Rozhodčí: Ch. Lee, Leggo – McElman, MacPherson

Diváci: 16,170