Pardubice – Ostrava 4:7 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 5:6 (po pr.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 10:6 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:6 (2:1, 3:1, 0:3 - 0:1)
FBC Liberec
Sobota 28.02.2015, 18:30 • Hala TJ Sokol Královské Vinohrady • Livesport Superliga

S konstatováním, že v posledním kole základní části přehrál Liberec Vinohrady v prodloužení 6:5 se s Vámi loučí a hezký zbytek víkendu Vám přeje Dominik Hrubý. (20:48:43)

Ačkoliv byl Liberec první dvě třetiny horším týmem, odváží si z Rieger Arény dva body za vítězství 6:5 v prodloužení. S největší pravděpodobností si tak vybojoval výhodu začátku play down v domácím prostředí. Aby o ní tým zpod Ještědu přišel, museli by v zítřejším zápase Otrokovice porazit favorizovaný Chodov.

65:00

62:12
    Liberec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Dělovkou k tyči vystřelil Liberci bonusový bod PROKOP FERDAN.
    Asistence: Tomáš Marek.

61:50
    Zbyňka Stuchlíka vychytal Vaníček.

60:50
    Liberec úvodu nastaveného času aktivnější. Míček se kutálel v malém brankovišti Vinohrady, odpálil ho Štěpán Raiter.

60:01

Hosté ve třetím dějství senzačně vyrovnali a uvidíme prodloužení!

60:00

59:34
    Bína opět mimo.

58:15
    Hosté šli do powerplay a záhy jí proměňují, vyrovnání zařídil kapitán MAREK ŠTĚPÁNEK!
    Asistence: Radek Valeš.

58:00
    Oddechový čas pro hosty.

57:38
    Vaníček zasahuje proti Bínovi, Vinohrady ani dvojnásobnou početní výhodu nevyužili.

57:00
    Valeš motá hlavy soupeřů a drží míček na své čepely.

56:01
    Střela Svobody skončila u Lásky, který odpálil míček pryč.

55:30
    Klucho a Valeš ukrajují vteřinky z vlastního oslabení.

53:39
    Vinohradská obrana si oddechne, protože domácí budou hrát dlouhou přesilovku. Za vysokou hůl a následné nesportovní chování je na 2+2 minuty vyloučen Tomáš Marek (LIB).

53:34
    Utkání se přitvrzuje, zraněním to odnesl Gregor.

53:20
    Štěpán Raiter nenašel žádného ze svých spoluhráčů a míček končí u Vaníčka.

Dominik Hrubý

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Svoboda (Gregor), 12. Renčín (Bína), 26. Renčín (Bína), 27. Králík (Mareš), 28. Dolejš – 2. Studený (Vážný), 28. Valeš (Strombach), 41. Hůza (Vaníček), 52. Vážný (Vaníček), 59. Štěpánek (Valeš), 63. Ferdan (Marek)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Rossi, Mareš, Králík, M. Raiter, Gregor, Bína, Svoboda, Konečný, Š. Raiter, Dolejš, Záň, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Houra, Beran, Renčín.
    FBC Liberec: Vaníček (Svoboda) – Klucho, M. Štěpánek, Valeš, Hůza, Marek, Láska, Studený, L. Böhm, Rondoš, J. Štěpán, P. Ferdan, D. Böhm, Hiadlovský, J. Krupička, Strombach, Vážný.

Rozhodčí: Oskar Novák – Přemysl Škaloud