Hurikán Bratislava – Lido Bratislava 6:4 (kon.) | Košice – Florko Košice 8:9 (kon.)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
sk Sobota 28.02.2015, 12:00Slovenská Salming extraliga mužů

Hurikán si nakoniec tri body nepustil a aj napriek dramatickému záveru poráža v tomto derby zápase Lido Prírodovedec pomerom 6:4. Ďakujem Vám za pozornosť a prejem príjemný zvyšok dňa. (14:05:46)

60:00

59:32
    FTVŠ Bratislava dala gól!

DÁVID BENEDIG strieľa gól do prázdnej brány hostí!
    Asistencia: Michal Čachan.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny. Uvidíme, či sa Lidu podarí zápas poslať až do predĺženia.

58:51
    Oddychový čas hostí.

58:36
    Pagáča pri mantineli obral Bereš.

57:25
    Hurikán a snaží o rýchly gól, no behaví hráči hostí im nič nedarujú.

56:20
    ŠK Lido Prírodovedec Bratislava dal gól!
    Nedáš, dostaneš! Pre Hurikán teraz platilo dvojnásobne.
    RASTISLAV BENCEL znižuje stav stretnutia na rozdiel iba jedného gólu!
    Asistencia: Ondrej Pagáč.

55:49
    Veľká šanca Hurikánu. Dávida Benediga vychytal v samostatnom úniku Pavol Veninger!

55:26
    Vasilenko z polovice ihriska strieľal. Loptu dobre odpálil Laštík.

55:12
    Bereš s Benedigom napádali hráčov Lida za ich bránou.

54:36
    Holíčkovu strelu vyrazil ramenom Menczer.

54:21
    Marek Novák si šiel sadnúť na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Lido má tak výbornú šancu na zdramatizovanie zápasu.

53:42
    Laštík drží loptu za vlastnou bránou.

53:25
    Benedig sa preštrikoval cez hráčov Lida. Loptu poslal na Miščíka, ktorého však obral Vasilenko.

52:03
    O rýchlu odpoveď sa postarali hostia, ktorí zásluhou RASTISLAVA BENCELA znižujú stav stretnutia na 3:5.

51:35

DÁVID BENEDIG využíva presilovú hru!
    Asistencia: Tomáš Škarupa.

50:55
    Jakub Gíret je už z trestnej lavice vonku. Hurikán tak má presilovú hru.

50:39
    Počet hráčov na ihrisku sa na chvíľu vyrovná. Za sekanie si ide na trestnú lavicu sadnúť Ondrej Pagáč.