Spišská N. Ves – Detva 2:3 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
HK Detva
sk Čtvrtek 05.03.2015, 17:00 • Zimný štadión v Spišskej Novej Vsi • 1. liga play-off (SR)

58:48
    Hostia si dokonca zahrajú presilovú hru. Tím Spišiakov oslabuje Findura, faul lakťom. Detva môže rozhodnúť.

57:03
    Ale opäť tu máme bitku. Vartovník a Říha za ňu inkasujú po dve minúty. Prvý menovaný dokonca osobný trest desať minút.

54:37
    Krempaský sa snažil vziať všetko na svoje plecia a opäť sa tlačil až do brány. Fauloval ho Srnka a domáci môžu možno aj rozhodnúť.

49:34
    Nervozita stúpa a po tejto akcii sa do seba pustili Cvengroš s Parkhousom. Obidvaja dostávajú po dve minúty.

43:17
    Napokon sa v závere odhodlal k strele Hataš. Mieril do ľavého horného rohu bránky Blažíčka, brankár zázračne chytá. Hrubý sa ale dopustil faulu a odchádza na trestnú lavicu za seknutie.

41:23
    Bude sa vylučovať na domácej strane a hostia môžu vyrovnať. Dve minúty si posedí Vaic, seknutie.

36:47
    A dokonca presilovka Spišskej. Hataš si ide sadnúť za podrazenie.

35:46
    Začína sa nám to tu vyostrovať. Pustili sa do seba Hamrák s Kanaetom, rozhodca im udelil dve minúty.

25:46
    Spišiaci ale v útočnej snahe nepoľavujú. Do prečíslenia sa dostali Krempaský s Klingom, prvý menovaný sa predieral až do brány, no neuspel. Fauloval ho však Themár a sily sa na ľade vyrovnajú.

24:37
    Detva s príležitosťou vyrovnať. Previnil sa Smotrila, podrazenie.

20:54
    Aktivita domácich v úvode tretiny. Findura sa predieral pred bránu cez dvoch hráčov, Zorvan ho hákoval a odchádza na lavicu hanby.