Tampa – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
KAC Klagenfurt
5:6 (2:2, 1:2, 2:1 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 08.03.2015, 17:30 • Stadthalle Klagenfurt • Play-off EBEL

84:33
    V rohu znojemského pásma se pustili do potyčky Manuel Geier (KLG) a Bača (ZNO). Oba dostávají dvě minuty za hrubost.

81:26
    Znojmo bude hrát pět na tři. Pöck (KLG) vyloučen za krosček.

80:05
    Manuel Geier (KLG) vyloučen za sekání.

75:05
    Je tu další trest pro Znojmo. Bořuta (ZNO) vyloučen za hákování.

71:25
    Bohužel. Jan Lattner zpoza vlastní branky napálil puk příliš tvrdě a mimo hrací plochu. Jsou z toho dvě minuty pro znojemského hráče a 47 vteřin přesilovky pět na tři pro domácí.

70:11
    Je tu přesilovka pro Klagenfurt. Havlík (ZNO) vyloučen za hákování.

58:43
    Pozor, je tu šance pro Znojmo. Havlíka stáhl k ledu Hundertpfund (KLG) a dostává 2 minuty za hákování.

38:43
    Šanci pronikajícího Lundmarka zastavuje betony Nechvátal. Bude se ale vylučovat, útočníka domácích složil na led Nemčík (ZNO) a inkasuje 2 minuty za držení.

36:43
    Na ledě se jiskří. Nemčík se nejprve pošťuchoval u střídačky s jedním z domácích, následně jsou vyloučeni Lattner (ZNO) a Furey (KLG) za vzájemnou potyčku.

35:07
    Pöck (KLG) ve středním pásmu sestřelil jednoho ze znojemských hráčů a dostává dvě minuty za napadení.

29:54
    Znojmo potrestáno za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Podešva (ZNO).

25:33
    Stefan Geier (KLG) vyhodil puk z obranného pásma a odsedí si dvě minuty za zdržování hry. Přesilovka Znojma.

14:36
    Orli nevěřícně koukají na rozhodčího, nicméně Podešva (ZNO) dostává další dvě minuty, tentokrát za hákování. Znojmo znovu ve třech.

13:22
    Bořuta (ZNO) vyloučen za nedovolené bránění.

12:18
    Podešva (ZNO) vyloučen za hákování.

07:36
    Rozhodčí se dlouho radili, nakonec Jacques (KLG) dostává 2 minuty za sekání a 2 minuty za hrubost. Havel (ZNO) 2 minuty za hrubost. Orli budou hrát přesilovku.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 2. Pither (S. Geier), 17. Jacques (Hundertpfund, Lundmark), 25. Hunderpfund (Koch, Setzinger), 44. Reichel (Hundertpfund), 58. Jacques (Furey) – 10. Havlík (Šedivý), 18. Číp, 21. Beroun (Šeda, Sova), 36. Bartoš (Šedivý, Lattner), 53. Fiala (Štach, Číp), 88. Šedivý (Bartoš, Havlík)

KAC Klagenfurt: Tuokkola (Swette) – DeSantis, Reichel, Vallant, Pöck, Schumnig, Furey – Setzinger, Koch, M. Geier – Lundmark, Hundertpfund, Jacques – S. Geier, Pither, Harand – Strömberg, Schuller, Ban. Trenér: Doug Mason.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Holt) – Bořuta, Sova, Havel, Štach, Pavlikovský, Nemčík, Klimíček, Bača – Beroun, Šeda, Novák – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Bartoš, Havlík – Lattner, Fiala, Číp. Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Erd, Smetana – Johnston, Smeibidlo