Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Ottawa – Calgary 5:4 (3:2 po s.n.) | Chicago – NY Rangers 0:1 (po pr.)
Chicago Blackhawks
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
New York Rangers
Pondělí 09.03.2015, 00:30 • United Center, Chicago • NHL

Bylo mi potěšením komentovat pro Vás tento zápas, myslím, že se bylo na co se dívat. Děkuji za pozornost a příště, všichni příznivci nejlepší hokejové ligy na světě, opět na počtenou ! (03:22:04)

Československá stopa

SVK – Marián Hossa – Chicago, 3 střely na branku, 0 +/-, 20:18 času na ledě

CZE – Michal Rozsíval – Chicago, 0 střel na branku, -1 +/-, 21:55 času stráveného na ledě

Statistiky duelu

Střely na branku: 29 – 36

Vyloučení: 2 – 4

Nejvyšší ice-time: Ryan McDonagh – 21:58 (NYR)
    Duncan Keith – 25:30 (CHI)

Dnešní utkání sledovalo 22160 diváků.

Vyrovnaný duel dvou týmů z popředí tabulek svých konferencí rozsekl jediným zásahem Derrick Brassard až v prodloužení. Toews neproměnil příležitost a o 16 sekund později se radovali hosté, kteří si tak odvážejí 2 body, tedy o jeden navíc.

Derrick BRASSARD - 0:1

60:32
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hotovo, hráči se rychle pakují do kabin. Crawford bude zklamaným, ani jeho výkon nestačil. Zucarello v protiúderu počkal až obránci přejedou, pak našel Brassarda a ten se střelou příklepem na první tyč pod vyrážečku nemýlil. Asistence: Mats Zuccarello, Ryan McDonagh

60:16
    V magickém čase předvedl magický, ale spíš zákrok se štěstím Talbot proti Toewsovi.

60:01

Za malou chvíli začíná prodloužení. Bude to jen pár minut.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:46
    Asi se dočkáme nastaveného času, nejdříve prodloužení – pět minut, případně "rozseknou" zápas nájezdy.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:16
    Rangers tlačilo, jenže Crawford pochytal vše, co na něj mířilo. Hossa z Chicaga v brejku, nedal...

57:22
    Přesilovka pro NYR. Jestřábi hráli v šesti. Dvě minuty času na rozhodnutí ještě ve třetí periodě.

55:32
    Chicago vrací úder, avšak ne ten gólový, nýbrž jen střelecký. Talbot si poradil.