NY Islanders – Ottawa 1:2 (kon.) | Washington – Dallas 2:4 (kon.) | Columbus – Edmonton 5:4 (po s.n.)
Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.) | Calgary – Toronto 6:3 (kon.) | Philadelphia – Detroit 7:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 0:2 (kon.) | San Jose – Chicago 2:6 (kon.)
Calgary Flames
6:3 (4:1, 2:1, 0:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 14.03.2015, 01:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

To je ode nyní vše, přeji Vám hezký zbytek noci, krásný den a dobře strávený víkend. (04:05:56)

Československá stopa v utkání:

Jiří Hudler (CGY): (1+2), +/- +2, 2 střely, čas na ledě 16:27.
    Richard Pánik (TOR): (1+0), +/- -1, 4 střely, 1 hit, čas na ledě 14:14.

Také ještě doplním, že dnešní utkání sledovala vyprodaná Scotiabank Saddledome Aréna, tudíž 19 289 diváků.

Tři hvězdy utkání: Všechny tři hvězdy utkání tvoří dohromady první útok.

1. Sean Monahan (CGY): (2+1), +/- +3, 5 střel, čas na ledě 20:39.
    2. Jiří Hudler (CGY): (1+2), +/- +2, 2 střely, čas na ledě 16:27.
    Johnny Gaudreau (CGY): (1+2), +/- +2, 3 střely, čas na ledě 14:14.

Čtvrtá hvězda (dle komentátora):
    David Booth (TOR): (2+0), +/- +1, 3 střely, čas na ledě 13:09.

Zápas je za námi, Calgary si od začátku utkání kontrolovalo hru, v 15. minutě vedlo 4:1 a poté se už nikam nehnalo. Konečný výsledek je tedy nakonec 6:3.

Střely ve třetí třetině (celkem):

CGY – 8 (28)

TOR – 7 (28)

60:00

59:37
    Toronto nemůže útočit, je mu signalizován ofsajd.

58:59
    Plameny se ještě usazují v útočné třetině,

58:15
    Holland si projel půlku kluziště a poté nahrával mezi kruhy Van Reimsdykovi, druhý jmenovaný však orazítkoval jen břevno.

56:57
    Puk na hokejce Bolliga vydržel jen chvíli, útočník Calgary totiž pohotově pálil z první, ale nepřesně.

56:21
    Jedna výjimka nyní, dnes velmi produktivní první lajna Calgary vymyslela akci, na jejímž konci Hudler našel před brankou volného Monahana, který sice ještě udělal kličku do protipohybu Reimera, k dovršení jeho hattricku to ale nevedlo.

55:52
    Plameny nahazují puk do útočné třetiny, do dalšího útočení se ale nepouštějí.

54:33
    Toronto nyní vyhazovali na zakázané uvolnění, puk ovšem ve střední třetině trefil rozhodčího a tak se hraje dál.

53:49
    Další střela Jonese, po které se strhla menší mela.

53:36
    Jones obral na obranné modré čáře soupeře o puk a uháněl sám na Reimera, ten ale jeho střelu pokryl.

53:14
    Flames si nerozuměli při rozehrávce a Toronto tak drží pásmo.

52:08
    Lindstrom projel útočnou třetinou a střílel z vrcholku kruhu, Hiller však hrudí zasahuje.

51:23
    Flames si vybírá oddechový čas.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 6. Gaudreau (Hudler, Monahan), 8. Shore (Brodie, Raymond), 12. Baklund, 15. Monahan (Brodie, Engelland), 22. Monahan (Hudler, Gaudreau), 29. Hudler (Wideman, Gaudreau) – 9. Pánik (Rielly, Gardiner), 25. Booth (Komarov, Brewer), 41. Booth (Gardiner, Phaneuf)

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Wideman, Russell, Engelland, Brodie, Diaz, Schlemko – Hudler, Monahan, Gaudreau – Jones, Backlund, Bouma – Colborne, Jooris, Raymond – Ferland, Stajan, Bollig.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Gardiner, Rielly, Brewer, MacWiliam, Brennan – Kessel, Bozak, Lupul – Pánik, Holland, Van Riemsdyk – Booth, Smith, Komarov – Kozun, Sill, Lindström.

Rozhodčí: Kowal, Walsh – Sharrers, Galloway

Diváci: 19 289 (vyprodáno)