DVTK Jegesmedvék Miškovec
5:4 (0:1, 1:3, 3:0 - 1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Sobota 14.03.2015, 18:30MOL play-off

S konštatovaním, že Miškolc je novým majstrom MOL ligy sa s vami ľúčim a prajem Vám príjemné sledovanie ostatných zápasov. (21:17:49)

Máme za sebou nádherný hokejový zápas, v ktorom Nové Zámky vyhrávali 4:0, no domáci tím zabral a vyrovnal zápas na 4:4. V predĺžení rozhodol svojim tretím gólom v dnešnom zápase Jesse Dudas.

Víťazstvo domácich 5:4 po predĺžení znamená, že tím MIŠKOLC JJSE je novým majstrom MOL ligy!

66:11
    Miškolc dal gól!

A je dobojované, domáci otočili celý zápas! Do pásma si nakorčuľoval JESSE DUDAS, ktorý hattrickom rozhodol o víťastve Miškolcu. Asistencia: Zach Cohen

65:17
    Krásna kombinácia Nových Zámkov, na ktorej konci bol Andrej Sucharda, ktorý bol síce vytláčaný, no stihol poslať puk tesne nad brvno Báliszovej brány.

64:57
    Jesse Dudas sa preštrikoval cez celé ihrisko až pred Krajčoviča, vyslal prízemnú strelu, ktorú Krajčovič vykopol betónom a následne puk odpálildo bezpečia Miro Štefanka.

64:18
    Sucharda sa pretlačil po ľavej strane do pásma, odkiaľ vystrelil, no Bálisz s jeho strelou nemal najmenší problém.

63:32
    Podstavek priťukol medzi kruhy Čaládimu, ten puk ešte posunul na modrú Kowalczykovi, ktorého tvrdú strelu Bálisz chytil.

62:18
    Lukáš Tábi podržal puk v útočnom pásme, no bez podpory spoluhráčov puk stratil.

61:18
    Beczeho strelu od modrej čiary si Krajčovič postrážil.

60:46
    Hostia držia puk za svojou bránou.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Obe mužstvá sú už nastúpené. O malú chvíľu pokračujeme.

Domáci v tretej tretine naštartovali všetky motory a strelili 3 góly, ktorými si vynútili predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:19
    Domáci v plnom počte.

58:30
    Vynikajúci Krajčovič! Domáci hráči sa dostali do prečíslenia 2 na 1. K puku sa dostal Tyler Metcalfe, no Krajčovič mu výborným zákrokom znemožnil dať piaty gól Miškolcu.