Neděle 15.03.2015, 14:30 • ČPP Aréna Ostrava • Play-off Extraligy žen

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a loučím se, příště u florbalu na počtenou! (16:31:03)

1. duel – 1:7
    2. duel – 1:11
    3.duel – 1:7
    4.duel – 0:8

Hráčky Vítkovic nastřílely za 4 utkání 33 branek, to je v průměru zhruba 8 na zápas. Úctyhodné číslo, avšak vypovídá o nevyrovnanosti české extraligy.

Vítkovice právě vstřelily branku!
    MONIKA LÉBLOVÁ si říkala když běžela na ostravskou branku, že jeden hřebíček je málo, a tak 10 vteřin po 7.brance přitloukla pro jistotu ještě jeden. 8:0. Asistence. Ivana Šupáková

58:26
    MIRVA LAITINEN zatloukává pomyslný a symbolický hřebíček do ostravské rakve. 7:0 pro dámy z Vítkovic. Asistence: Denisa Ratajová

58:01
    Domácí rozehráli, aby o míček vzápětí přišli. Florbal je logická hra.

57:59
    Oddechový čas pro hosty.

57:00
    Hlasatelka zápasu oznámila poslední tři minuty 3.třetiny. My si ale můžeme snadno vydedukovat, že to budou poslední minuty nejen třetiny, nýbrž i zápasu a celé série.

55:00
    Tempo ve stylu dohraj v klidu a nespěchej, nyní heslem posledních pěti minut!

53:43
    Dlouhý míček, ale ne za obranu hostujících, ale přímo na hokejky dané obrany, což znamená laciné odevzdání míčku. Dokumentuje to celý zápas a možná i celou sérii, která byl více než jednoznačná. Vítkovice bezpochyby vyhrají a postoupí mezi nejlepší čtyři družstva v republice.

51:03
    Laitinenová blokuje střelu Lichnové.

49:35
    Némethové pokus o čestný úspěch (OVA), avšak ve smyslu individuálního průniku, nikoliv zakončení na branku.

49:15
    Jestli dnes vůbec byl nějaký odpor ostravských se zápasem něco udělat, tak byl definitivně zlomen a pokořen.

47:00
    Vítkovice si nyní dělají z ostravské obrany takříkajíc: "dobrý den."

Jan Volf

Branky a nahrávky: 8. Vobořilová (Sládečková), 12. Ferenčíková (Kociánová), 26. Sládečková (Ratajová), 27. Kociánová (Halfarová), 32. Sládečková (Ferenčíková), 44. Hašová (Sládečková), 59. Laitinen (Ratajová), 59. Léblová (Šupáková)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Šulejová (Rousová) – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Viciánová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Voláková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová, Lichnová
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková (Ranochová) – Šponiarová, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Hašová, Ferenčíková, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Laitinenová

Rozhodčí: Martin Petřík, Tomáš Podlesný