Tatran – Jičín 2:3 (kon.) | ELITE PRAHA – Královské Vinohrady 10:4 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Finance Novák FBK Jičín
Neděle 15.03.2015, 18:00 • víceúčelová hala TJ Tatran Střešovice • Play-down Extraligy žen

Já se s konstatováním, že zápas sledovalo přímo z haly ve Střešovicích 95 diváků, loučím a přeji hezký zbytek neděle! (19:59:10)

Hráčky utkání:

Střešovice – Barbora Zabavská

Jičín – Karin Vavrečková

Gabriela Žůrková se stala hrdinkou vyrovnaného duelu. Její bodový příspěvek (2+0) byl velmi důležitý pro úspěch východočeského celku. Jičín otočil utkání ve 3.třetině dvěma góly. To nic nemění na tom, že za dnešní výkon zaslouží pochvalu nejen ženský tým Jičína, ale samozřejmě i Tatranu, který dřel nadoraz až do poslední vteřiny. Na výhru to však nestačilo a Jičín vyrovnal sérii na 1:1.

60:00

59:55
    Tatran nahazuje v zoufalosti pět vteřin před koncem na Samkovou. To už se ale nic nestane, protože Jičín vyhazuje i nyní a tohle už hosté – hráčky Jičína zvládnou do vítězné tečky.

59:39
    Poslední rozkouskování hry. 21 sekund zbývá Jičínu do prvního bodu v sérii. Podaří se jim ho vybojovat?

59:39
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Nic není hotové.

57:55
    Blahutová musela zasahovat proti jednomu z brejků.

57:00
    Tatran už hraje na plnou ofenzivu, což může a nemusí znamenat chyby v obraně.

55:20
    Tatran a jeho velký tlak. Kombinace na polovině hostů nemá konce. Jičínští jsou uzamčeni a nemají klíč.

54:05
    Jičín musí bránit, je ve čtyřech a vede o gól těsně před koncem. To budou infarktové momenty závěru třetí třetiny.

53:15
    Lucie Floriánová z Jičína vyloučena na dvě minuty za bránění ve hře. Výhoda pro Tatran.

50:06
    Hned po inkasovaném gólu sahá domácí trenér k oddechovému času. Logický tah. Musí dát tým na poslední minuty fyzicky i psychicky dohromady, aby zvládl koncovku utkání.

50:06
    Jičín právě vstřelil branku!GABRIELA ŽŮRKOVÁ vykřesává naději na první bod za první výhru v této sérii play down ženské extraligy. Asistence: Karin Vavrečková

48:48
    Köhlerová jen do tyče a nervy budou téct dále. Kdybychom je mohli napustit do nějaké nádoby, máme z nich menší zahradní bazén, jaké je to dnes drama!

48:00
    Utkání ze strany na stranu v obrovském tempu. To budou nervy. Nic pro slabé povahy. Rozhodne jedna chyba, jeden detail. Jeden tým odejde velmi zklamán, přestože by si dnes zasloužily brát výhru snad oba kluby.

45:10
    Jičín právě vstřelil branku! Míček je v brance dámy a pánové. Jičín se raduje. Důležitý gól vstřelila LUCIE KLOUTVOROVÁ po standardce z pravého rohu útočné poloviny, odkud přišla krásná a nečekaná přihrávka. Kloutvorové pak zbylo jen trefit odkrytou část brány. Asistence: Anna Drbohlavová

44:01
    Nyní budou hráčky Jičína rozehrávat akci hezky odzadu, z rohu své poloviny.

Jan Volf

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Zabavská (Kramperová), 36. Nemravová (Zabavská) – 23. Žůrková (Vavrečková), 46. Kloutvorová (Drbohlavová), 51. Žůrková (Vavrečková)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Blahutová /Francová) – Vachušková, Sequensová, Köhlerová, Reindlová, Sedmíková, Zehrerová, Nemravová, Zlámalová, Zabavská, Matěvosová, Chaloupková, Vlachová, Čermánková, Brotánková (C), Kramperová.
    Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kociánová) – Kořínková, Vavrečková, Kloutvorová, Chlumská, Žůrková. Pitthardová, Machová, Drbohlavová, Florianová, Šudová, Exnarová, Špíglová, Satýnková, Kalinová, Mikolášková (C).

Rozhodčí: Kostinek, Reichelt