Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Ottawa – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.) | Washington – Boston 2:0 (kon.) | Anaheim – Nashville 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (0:0, 0:2, 4:0)
Nashville Predators
Pondělí 16.03.2015, 01:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (03:51:39)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:50

1. Ryan Getzlaf (ANA) 1+0
    2. Cam Fowler (ANA) 1+0
    3. Nate Thompson (ANA) 1+0

Anaheim se díky této výhře osamostatnil v čele Západní konference a na svém kontě má v tuto chvíli 95 bodů. Nashville má o dva body méně.

Je konec! Anaheim ve třetí třetině čtyřmi góly dokonale obrátil vývoj zápasu a vítězí nad Nashvillem 4:2. Domácí ve třetí části hry na svého soupeře od prvních vteřin vlétli a Predátoři nebyli schopni odolat drtivému tlaku.

60:00

59:35
    Ekholm zablokoval Maroona, který se dostával do útočného pásma a útočná akce Anaheimu ani tentokrát nekončí gólem do prázdné branky.

59:10
    Domácí si vyžádali oddechový čas. Vhazovat se bude před Gibsonem.

59:02
    Anaheim se dostal do kombinace v útočném pásmu, ale Beleskeyho střelu od modré dokázal před brankou zachytit Weber!

57:55
    Silfverberg se dostal k puku ve střední pásmu a v těžké pozici přestřelil prázdnou branku Nashvillu!

57:29
    Domácí to teď po vyhraném vhazování zkusili přes celé hřiště, ale branku minuli. Další odpískaný icing Anaheimu.

57:20
    Rinne opouští hostující branku a Predators hrají power-play! Anaheim vyhodil kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

56:51
    Časomíra je neúprosná a hosté už nemají příliš mnoho času na to, aby s vývojem zápasu ještě něco udělali. Predátoři už si navíc v této třetině vyžádali time-out, který tak už nemají k dispozici.
    Cam FOWLER - 4:2

54:51
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ducks využívají přesilovku! CAM FOWLER vypálil od modré čáry a střela zapadla až za Rinneho, kterému výborně clonil Ryan Getzlaf. Asistence: Patrick Maroon, James Wisniewski.

54:26
    Hosté teď dvakrát vyhodili kotouč a nyní Gibson dokonce přerušil hru, takže se bude vhazovat v obranné třetině Anaheimu.

53:50
    Lindholm tvrdě pálil a k dorážce se pak ještě dostal jeden z domácích, ale puk šel mimo branku.

53:34
    Fowler nabil Wisniewskimu, který tvrdě vypálil. Rinne zasáhl lapačkou a hra je přerušena.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 43. Getzlaf (Perry, Maroon), 50. Palmieri (Lindholm, Beauchemin), 50. Thompson (Silfverberg, Lindholm), 55. Fowler (Maroon, Wisniewski) – 22. Beck (Burque), 27. Josi (Weber, Forsberg)

Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Lindholm, Beauchemin – Fowler, Despres – Stoner, Wisniewski – Beleskey, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Silfverberg – Etem, Thompson, Sekáč – Coogliano, Rakell, Palmieri
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber – Jones, Franson – Ekholm, Ellis – Forsberg, Fisher, Smith – Wilson, Ribeiro, Santorelli – Cullen, Järnkrok, Stalberg – Bourque, Gaustad, Beck

Rozhodčí: Eric Furlatt, Brad Meier – Brad Lazarowich, Andy McElman