Magnitogorsk – Novosibirsk 5:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 1:6 (kon.)
Jokerit – CSKA Moskva 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Pondělí 16.03.2015, 14:30 • Omsk Arena • Play-off KHL

Na přečtenou! (16:36:48)

Kazaň dokázala vyhrát na půdě Omsku a připisuje si tak druhý, velecenný, bod v této sérii. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost.

60:00

59:45
    Gončarov střílel z famózní střelecké pozice, ale Nilsson jeho ránu vyrazil do ochranné sítě!

59:39
    Perežogin už byl ve střelecké pozici, ale prováhal ji. Domácí stále kombinují.

59:27
    Omsk kombinuje v útočné třetině, zatím to však nevypadá, že by měl odkud zakončit.

59:20
    Kazaň vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění, tohle už vypadá pro hostující celek dobře. Do konce nezbývá moc.

58:44
    Tvrdá rána Perežogina orazítkovala beton Nilssona, Omsk stále v útočném pásmu.

58:44
    Barulin zůstal na střídačce.

58:44
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Zakázané uvolnění Kazaně, tohle je zřejmě poslední šance pro Omsk.

58:36
    Omsk si sice nahodil puk do útočné třetiny, ale tam nikdo nebyl, a tak jej přebrala obrana Kazaně.

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:55
    Kazaň drží kotouč v rohu útočného pásma, cenné vteřinky rychle plynou.

56:37
    Střela od modré čáry skončila na chráničích Nilssona, který si míří pro čisté konto.