New Jersey – Pittsburgh 2:0 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:2 (po pr.) | Boston – Buffalo 1:2 (0:1 po s.n.)
Florida – Montreal 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.) | Winnipeg – San Jose 5:2 (kon.)
Chicago – NY Islanders 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 0:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 4:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Středa 18.03.2015, 17:10 • ŠKOENERGO Aréna • Generali play off Tipsport extraligy

58:47
    Stratégové Výborný a Jelínek odvolali gólmana Martina Růžičku. Boleslav zkusí power-play!

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

53:46
    Obrovská komplikace pro domácí, kteří jdou do tří. Jiří Kučný (MBL) – dvě minuty za sekání. 76 sekund dlouhá dvojnásobná početní výhoda pro Oceláře!

53:02
    Ctirad Ovčačík (MBL) byl potrestán dvěma minutami za zdržování hry, protože vyhodil puk mimo hrací plochu. Bruslařům se tedy komplikuje cesta za vyrovnáním, zatímco Třinec může vstřelit uklidňující branku.

49:25
    Dnešní utkání sleduje 4 030 diváků.

48:10
    Lenc natrefil levou tyč Hrubcovy branky. Bruslaři nyní tlačí, ale hosté výborně brání.

45:48
    Třinečtí se provinili zdržováním hry v podobě vyhození puku mimo hrací plochu. Dvouminutový trest odpyká Antonín Pechanec (TRI) za brankáře Hrubce.

43:02
    Martin Růžička si vyjel z branky a dlouho se do ní nevracel. Už to vypadalo, že se Třinečtí trefí do prázdné!

41:54
    Velká šance Klepiše, jenž mohl dávat do prázdné. Boleslavští jej ale stačili obrat o puk dříve, než to stihl.

39:38
    Hrabal (TRI) dostává dvě minuty za sekání. 25 sekund bude hrát Třinec ve třech!

37:06
    Orsava poslal kotouč na Draveckého, který natrefil levou tyč Růžičkovy brány.

32:46
    David Výborný (MBL) se provinil faulem kolenem. Bude si tedy muset odpykat dvě minuty. Dokáží Oceláři navýšit své vedení?
    Vladimír DRAVECKÝ - 1:2

22:57
    Třinec právě vstřelil branku!
    Série několika hrubek domácí obrany je potrestána třineckým VLADIMÍREM DRAVECKÝM, který byl nikým nehlídaný a z blízka nedal Martinu Růžičkovi šanci. Asistence: JIří Polanský

22:36
    Polanský poslal kotouč na Draveckého, jenž trestuhodně minul boleslavskou branku.
    Lukáš GALVAS - 1:1

20:50
    Hezký gól a hlavně jednoduchý. LUKÁŠ GALVAS se na modré čáře napřáhl a poslal kotouč do pravé části Růžičkovy branky. Asistence: Tomáš Plíhal.

20:50
    Dělovka od modré znamená pravděpodobně vyrovnávací gól Třince. Ještě se prohlíží videozáznam hry.

17:48
    Vysokou holí se provinil Jiří Kučný (MBL) – měl by tedy strávit dvě minuty na trestné lavici.

16:51
    Obrovská šance Draveckého, jenž způsobil svou aktivitou velký závar v boleslavském brankovišti. Růžička však utěsnil všechny skulinky a nedovolil inkasování.

14:57
    Zničehonic velká šance Kašpaříka, kterému chybělo jen málo k tomu, aby protlačil kotouč mezi levou tyč a brankáře.

14:13
    Neskutečné, co Adamský neproměnil! Zívala na něj odkrytá branka, jenže si nestačil puk včas zpracovat. V posledních sekundách je dobývání domácí svatyně velmi urputné.

12:24
    Třinečtí měli obrovskou šanci v podobě střely od modré, následně byl vyloučen Michal Bárta (MBL) – dvě minuty za podražení.

12:18
    Klepiš mohl sklepnout puk do branky po fantastické přihrávce, jenže boleslavský brankář Růžička se stačil velmi rychle přesunout a kotouč polapit.

09:07
    Obrovská šance Plíhala, jenž mohl nadvakrát zakončovat, jenže pokaždé jej dokázal uhlídat Martin Růžička.

08:00
    A Bruslaři mají po přesilové hře. Milan Mikulík (MBL) se v útočném pásmu dopustil podražení. 48 sekund se tedy bude hrát čtyři na čtyři, následně by měli být zvýhodněni Třinečtí.

06:48
    Bárta byl podražen Erikem Hrňou (TRI), jenž musí následující dvě minuty strávit na trestné lavici.

03:20
    První vyloučení zápasu. Za nedovolené bránění je vyloučen navrátilec do sestavy Třince Jakub Orsava (TRI).
    Dominik PACOVSKÝ - 1:0

01:08
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tomu se říká nástup do utkání! Michal Bárta poslal puk na úplně volného DOMINIKA PACOVSKÝ, který se nemohl mýlit, jelikož na něj zívala napůl prázdná branka Ocelářů. Asistence: Michal Bárta, David Výborný.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Pacovský (Bárta, Výborný) – 21. Galvas (Plíhal), 23. Dravecký (Polanský)

BK Mladá Boleslav: M. Růžička (Rittich) – Stříteský, Kučný, Ovčačík, Kočí, Trška, Robar, Čermák – Klimenta, Broš, Látal – Bárta, Výborný, Pacovský – Lenc, Musil, Hyka – Pabiška, Kašpařík, Mikulík
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Klesla, Roth, Linhart, Galvas, Foltýn, Hrabal, Doudera – Š. Ružička, Klepiš, Hrňa – Orsava, Plíhal, Pechanec – Adamský, Polanský, Dravecký – Rákos, Matuš, Cienciala

Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Barvíř, Blümel

Diváci: 4 030