Montreal – San Jose 2:0 (kon.) | Ottawa – Toronto 5:3 (kon.) | Florida – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
New Jersey – NY Islanders 0:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)
Nashville – Buffalo 3:0 (kon.) | Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Edmonton – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Detroit – St. Louis 2:1 (po pr.) | Tampa – Boston 5:3 (kon.)

David Pastrňák (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:28
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 27:34 (02:54:52)

Hvězdy zápasu

Brandon Pirri (FLA) 0+0
    Roberto Luongo (FLA) 27 zákroků, 1 gól, 96,3%
    Tuukka Rask (BOS) 25 zákroků, 1 gól, 96,0%

Dnešní zápas je za námi, vítězství nakonec po dlouhé bitvě urvali domácí Panthers. Nutno říct, že Bruins si v posledních zápasech pořádně zkomplikovali svoji pozici a budou to mít pořádně těžké s postupem do play off.

Brandon PIRRI - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je BRANDON PIRRI.

3. série
    1:0
    Spoonerův bekhendový blafák byl nepřesný a domácí vítězí!

2. série
    1:0
    Brandon Pirri se během svého nájezdu téměř zastavil, ale poté vypálil prudce mezi Raskovy betony.

2. série
    0:0
    Brad Marchand nic moc nenaznačoval a jeho střelu Luongo chytá.

1. série
    0:1
    Jonathan Huberdeau to udělal parádně a pokusil se o Forsbergovu kličku, jenže mu chybělo několik centimetrů!

1. série
    0:1
    Jako první se postavil k nájezdu Patrice Bergeron, který si sjel hodně vlevo, ale poté Luonga střelou k bližší tyči nepřekvapil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo a budou muset následovat samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    Domácí ujížděli ve dvou na jednoho, ale Pirri střelu z první neusměrnil mezi tři tyče!

64:29
    Jágr nastartoval Gudbransona, ale jeho střelu sráží mimo branku Chára.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:48
    Spoonerova přihrávka přelétla přes Pastrňákovu hokejku a hosté ztrácejí útočnou třetinu.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 15. Hayes (Bolland, Jokinen), rozh. náj. Pirri – 23. Bergeron (Spooner, Hamilton)