Hr. Králové – Pardubice 3:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 4:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:1 (kon.)
Piráti Chomutov
5:1 (0:1, 5:0, 0:0)
HC Plzeň 1929
Neděle 22.03.2015, 13:00 • SD ARÉNA, Chomutov • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

V poslední třetině již branka nepadla, takže mladší dorostenci Pirátů mohou slavit postup na turnaj, který určí nového šampiona České republiky!! (15:08:09)

60:00

59:40
    Piráti již kontrolují kotouč a domácí střídačka již vítězně klepe holemi.

59:28
    Dvě minuty dostává v samém závěru Matěj Hajžman (PLZ).

59:18

59:10
    Zakázané uvolnění Plzeňských.

58:45
    Hra se stěhuje před Červenku, neboť Plzeň se dopustili úmyslného ofsajdu.

58:09
    Icing Plzně.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celé semifinálové série.

57:18
    Máme tu další vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen domácí útočník Eric Mežnar.

56:46
    Bukač si najel do mezikruží, avšak střela mu nesedla, takže se kotouče zmocnila Plzeň.

56:10
    Chlán projel okolo hrazení až k bekhendovému pokusu, který však opět skončil na brankáři Červenkovi.

55:15
    Brankář Červenka nyní se štěstím ukryl kotouč po střele Jana Svobody.

53:28
    Chlán se natlačil před obránce, avšak bekhendem na Červenku nevyzrál.

53:20
    Je odpískán plzeňský ofsajd.

52:27

52:17
    Záruba sáhl do plzeňské nahrávky, tudíž zatím nepřišla žádná střela.

51:58
    Po souboji v rohu hrací plochy končí kotouč v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Pavláta.

51:15
    Piráti kontrolují kotouč na svých hokejkách.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 25. Koblížek (Buchtela, Seemann), 29. Hnídek (Mežnar, Záruba), 29. J.Svoboda (Buchtela, Koblížek), 30. Buchtela (Bukač), 36. Lauko – 15. Kovařík (Eret, Hajžman)

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec "A", Bukač "C", Seemann, Studený, Zeman, Záruba – Mežnar, M. Svoboda, Baier, J. Svoboda "A", Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek.
    HC Plzeň 1929: R. Červenka – Houdek, Kaňák, Staněk, Kvasnička "A", Lokajíček, Čada, Beneš – Přikryl, Krystl, Lang, Hajžman, Benetka, M. Červenka, Krýner, Eret "A", Straka, Kovařík, Erhart, Roubal "C", Váňa.

Rozhodčí: Řešáto – Hanzlík, Krejsa