New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | Carolina – Chicago 1:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 3:2 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    JAKE GARDINER vykřesává naději pro domácí tým. Zakončil rychlou akci střelou, na níž Dubnyk nedosáhl. Rozdíl ve skóre je minimální. Asistence: Joffrey Lupul.
    Thomas VANEK - 0:2

49:08
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do vedení o dvě branky. Fontaine posunul na Sutera, který našel dobře najetého THOMASE VANKA, jehož střela mezi betony se ukázalo jako gólová. Brankář Bernier puk ztlumil, ale nedokázal jej zastavil úplně. Asistence: Ryan Suter, Justin Fontaine.

37:45
    Vyloučen Erik Haula na dvě minuty za podražení, hodně zbytečný faul posílá hosty na 18 sekund do tří.

36:54
    Dion Phaneuf a Kyle Brodziak vyloučeni na pět minut za bitku.

36:03
    Thomas Vanek vyloučen na dvě minuty za sekání, a tak mají domácí možnost v přesilovce vyrovnat.

29:09
    Tlak hostů znamená přesilovku, tedy faul Toronta. Na trestnou jde James Van Riemsdyk na dvě minuty za hrubost.

24:10
    Vyloučen hostující Jordan Leopold 2 minuty držení.

20:04
    Phil Kessel vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance pro Minnesotu.
    Charlie COYLE - 0:1

18:58
    A také je za aktivitu odměněna gólem. CHARLIE COYLE využit toho, že jeho spoluhráč vyhrál buly v útočném pásmu, a tak Coyle měl dostatek prostoru, aby si poradil s brankářem Bernierem. Neudělal to asi podle svých představ, ale i tak se stává prvním střelcem zápasu. Asistence: Thomas Vanek.

02:43
    Tak přesilovka netrvalo vůbec dlouho, protože za katr odchází Morgan Rielly za podražení. Bude se hrát čtyři na čtyři.

02:38
    Charlie Coyle vyloučen na dvě minuty za držení Zacha Silla. Přesilovka pro Toronto.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 54. Gardiner (Lupul) – 19. Coyle (Vanek), 50. Vanek (Suter, Fontaine)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Brewer, Rielly, Gardiner, Erixon, MacWilliam – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Booth, Smith, Lupul – Pánik, Komarov, Sill, Kozun, Carrick, Lindstrom
    Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Leopold – Pominville, Granlund, Parise – Stewart, Koivu Niederreiter – Fantaine, Coyle, Vanek, Brodziak, Haula,Bergenheim

Rozhodčí: Furlatt, Lee – Shewchyk, Wheler