New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | Carolina – Chicago 1:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 3:2 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 1:4 (kon.)
Edmonton Oilers
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Winnipeg Jets
Úterý 24.03.2015, 02:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

58:31
    Adam Lowry (WPG) – 2 minuty za podražení.

50:48
    Síly na ledě se na chvíli vyrovnají, za příliš mnoho hráčů na ledě bude pykat domácí lavička. Bude se hrát 4 na 4 po dobu 22 sekund.

49:10
    Jacob Trouba (WPG) – 2 minuty za sekání.

43:12
    Tyler Myers (WPG) – 2 minuty za podražení.

38:39
    Taylor Hall (EDM) – 2 minuty za krosček. Další přesilová hra pro Winnipeg.

35:31
    Martin Marinčin (EDM) – 2 minuty za vysokou hůl. Hosté mají k dispozici téměř dvě minuty přesilové hry 5 proti 3.

35:27
    Mark Fayne (EDM) – 2 minuty za sekání. Přesilová hra pro Jets.

17:24
    Vzájemné vyloučení – Drew Stafford a Chris Thorburn (oba WPG) a Anton Lander (EDM) – všichni tři dvě minuty za hrubost. Domácí budou hrát přeislovou hru 5 na 4.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 42. Nugent-Hopkins (Hall, Klefbom) – 8. Stafford, 26. Stempniak (Slater, Tlustý), 36. Myers (Enström), 53. Frolík (Ladd, Harrison)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Schultz, Klefbom, Marinčin, Ference (C), Nikitin, Fayne – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle (A) – Purcell, Roy, Jakupov – Hall (A), Lander, A.Miller – Hendricks, Gordon, Klinkhammer
    Trenér: Todd Nelson

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enström, Myers, Stuart (A), Trouba, Pardy, Harrison – Ladd (C), Lowry, Frolík – Stafford, Scheifele, Wheeler (A) – Tlustý, Slater, Stempniak – Thorburn, O'Dell, Halischuk.
    Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: L’Ecuyer, Meier – Kovachik, Cameron

Diváci: 16839