NY Islanders – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Los Angeles 2:4 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 2:3 (po pr.)
Columbus – Anaheim 5:3 (kon.) | Detroit – Arizona 4:5 (po pr.) | Tampa – Florida 4:3 (kon.)
Nashville – Montreal 3:2 (po pr.) | Vancouver – Winnipeg 5:2 (kon.)
New York Rangers
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Los Angeles Kings
Středa 25.03.2015, 00:05 • Madison Square Garden, New York • NHL

42:17
    Vyloučen domácí Rick Nash na dvě minuty za hákování, přesilovou hru si zahrají hosté. Poněkud zbytečné oslabení pro domácí.

32:07
    Vyloučen hostující Drew Doughty na dvě minuty za podražení. Šance na vyrovnání pro domácí tým.

26:10
    Po vstřelené brance jsou aktivnější Králové. Jejich snahy na vstřelení další branky podpoří početní výhoda, vůbec první v tomto utkání. Na trestnou lavici míří Carl Hagelin na dvě minuty za hákování.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Zuccarello (Miller), 57. Hayes (Boyle) – 11. Regehr (Clifford), 25. Gáborík (Kopitar, Williams), 42. Carter (King), 47. Muzzin (Kopitar, Lewis)

New York Rangers: Talbot (Skapski) – Girardi, Yandle, Staal, McDonagh, Boyle, Hunwick – Nash, Stephan, Kreider – Zuccarello, Brassard, Miller – Fast, Hayes, Hagelin – Sheppard, Moore, Glass
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Sekera, Regehr, Greene, Martinez – Williams, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, King – Lewis, Richards, Clifford – Nolan, Shore, Brown

Rozhodčí: Rooney, Jackson – Wheler, Shewchyk

Diváci: 18 006